gmail-problem z zapamiętywaniem kolejnych haseł

w dziale Strony WWW w Operze
mojki1 napisał(a):

Rok wcześniej zapisałem na operze 2 konta gmail, a teraz by się przydało 3-cie konto zapamiętania, z tym że przedtem jak wpisywałem pierwszy raz użytkowania i hasło to wyskakiwało okienko czy zapamiętać dane konto czy nie. A teraz w ogóle nie ma takiej opcji i muszę za każdym razem wpisywać te konto i hasło z klawiatury.. W czym może być problem?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ryszard napisał(a):

Może kliknęło Ci się w wyłącznik zapamiętywania haseł dla tej strony? Nie pamiętam jak to sprawdzić.

mojki1 napisał(a):

Odświeżam temat, możliwe że kliknąłem kiedyś aby opera nie zapamiętywała nowych haseł i tylko ma zapamiętane te wcześniejsze konta.
Sprawa stała się dość uciążliwa bo w sumie teraz aktualnie używam 5 kont na gmailu a tylko 2 mam zapamiętane ... i do reszty muszę klepać hasła i loginy ręcznie kilka razy dziennie.. Z góry dzięki za pomoc

pgmost napisał(a):

A może tak:
Wejdź w narzędzia/zaawansowane/menedżer haseł i skasuj to dotyczące gmaila, ciacha wyczyść również i wtedy loguj się kolejno na swoje konta zapamiętując je po kolei (zakładam że znasz wszystkie hasła bigsmile)

mojki1 napisał(a):

Teraz usunąłem wszystkie hasła i jest jeszcze gorzej, w ogóle nie moge zapamiętać żadnego hasła sad

lemari napisał(a):

A masz ptaszka przy "włącz menedżera haseł" ?

mojki1 napisał(a):

Właśnie teraz nie mam tego ptaszka na gmailu , ale na przykład na poczcie na wp czy koncie nk wszystko działa poprawnie , tylko nie na gmailu. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale mam skonfigurowaną pocztę w operze dla jednego z kont gmaila.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by mojki1:

Właśnie teraz nie mam tego ptaszka na gmailu

Lemari chyba pytał o ptaszka na Preferencje - Formularze - "Włącz menedżera haseł". Sprawdź czy w menedżerze haseł masz cokolwiek z google. Może to co zostało działa jak wyłącznik - nigdy na tej stronie.

mojki1 napisał(a):

ok udało się naprawić opere, po prostu z menadżera haseł zapomniałem usunąć oprócz adresów gmaila adresów z googli i problem zniknął bigsmile dzięki wszystkim za pomoc