Różne szerokości pasków kart na mojej ulubionej skórce - dywagacje

w dziale Opera
johnny11palców napisał(a):

cześć,
Nie będę ukrywał, że jestem Operopozytywny, i moje doświadczenia z tą przeglądarką z przerwami trwają od czasu wersji 8,5.
Aby uniknąć ciśnienia, już na początku zaznaczę, że wersja 10,53 chodzi u mnie jak masełko, nie mam żadnych problemów, wszystko się załącza, przyciski działają, strona YouTube śmiaga jak szalona, obrazki na allegro mam wszystkie....itd:)

Mam mały problem, nie jest to nawet problem ale dylemat, ciekawostka. I chciałbym dowiedzieć się, czy mieliście takie doświadczenia w swojej przeglądarce, i czy ktoś o tym przypadku słyszał....
Wgrałem sobie kilka nowych skórek, które bardzo mi się spodobały np. Opera 7 Standard Skin, albo piękna i prosta Breeze II 4.2, i Designer Skin, która własnie u mnie jest teraz załączona.
Skórka chodzi poprawnie, nie ma błędów, ale.....coś się zaczęło dziać z kartami...są teraz w zależności od strony szersze, albo węższe, na początku wszystko było ok, paski kart były szerokie i wszystkie równe.... teraz mam dylemat czy ta skórka tak ma, i taki jej urok, czy coś się dzieje niedobrego z tą nakładką.


Tu jest wersja ze stabilnymi szerokościam, są to różne okna tej samej strony (wtedy najczęściej jest wszystko ok)
screen.jpg


A tutaj problem, o którym wspomniałem:
screen1.jpg

spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem przy swoich skórach?

pozdrawiam

Ryszard napisał(a):

Originally posted by johnny11palców:

spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem przy swoich skórach?


Tak wink
Czyli w ustawieniach skórki można wpisać takie wartości, żeby szerokość "uchwytu" była albo stała albo zmienna - zależna od zawartości.

johnny11palców napisał(a):

Ech....myslałem, że mój przypadek będzie oryginalny, i nietypowy, a okazuje się, że wszystko jest wyliczone, ustawione, zaplanowane i policzalne:)

Ryszard, dzięki za szybą i trafną odpowiedź,