Zakładki - gdzie się dodają? Opera 10,53

w dziale Opera
Enquax napisał(a):

Witam! Używam opery 10.53 Kompilacja 3374, gdy mam otwartą stronę i chcę dodać ją jako zakładkę wyskakuje okienko, w którym podawane są szczegóły dodania zakładki, ale u diabła, gdzie ta zakładka się dodaje? Nie można już wybrać w którym folderze zakładka ma wylądować? A zakładka nie pojawia się w ogóle. Ktoś wie może o co tu chodzi?

JaDo napisał(a):

A masz w tym okienku pole Utwórz w? Jeśli nie ma, zrób zrzut i zamieść w poście. Jeżeli ma się już taką zakładkę, wyskakuje okno Właściwości zakładki.

ishtarek napisał(a):

ja tez mam problem, zainstalowalam wczoraj opere 1053 i jak importuje zakladki to wszystko jest ok, pojawiaja sie na swoim miejscu, wszystkie,ale wyskakuje mi ten plik zakladki.adr za kazdym razem na pulpit, mimo,ze jest juz zapisany na jednym dysku oraz powielony w folderze instalki, a jak tylko usuwam owy plik z pulpitu to znikaja mi wszystkie zakladki w operze..;>moze mi ktos wyjasnic o co chodzi??

stivo85 napisał(a):

Sprawdź czy w tym polu -> opera:config#UserPrefs|HotListFileVer2 (wklej w pasek adresu i naciśnij Enter), masz ustawioną poprawną ścieżkę. Zmień w razie potrzeby, zatwierdź zmiany i sprawdź po restarcie przeglądarki.

andol napisał(a):

Originally posted by ishtarek:

moze mi ktos wyjasnic o co chodzi?


Pewnego dnia kliknąłeś panel zakładek prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrałeś „Plik” >> „Zapisz jako” i kazałeś Operze trzymać zakładki na pulpicie. Ponów tę operację wskazując pożądaną lokalizację lub zastosuj poradę stivo85 (na jedno wyjdzie smile).