Przywrócenie zakładek?

w dziale Opera
Maciek9020 napisał(a):

Witam... Przed chwilą przez przypadek usunąłem jeden folder w zakładkach w ktorym mialem bardzo wazne rzeczy...przypadkowo zamiast wklej wcisnelo mi sie usuń i folder poleciał...nie ma go w koszu itp...jest jakaś opcja na przywrocenie tego folderu?

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Maciek9020:

nie ma go w koszu


Nie ma go w koszu zakładek? Niemożliwe. Usuwane zakładki (foldery zakładek) trafiają do folderu Kosz, a dopiero "Opróżnij kosz" usuwa je ostatecznie.

Maciek9020 napisał(a):

No wlasnie nie ma...w koszu są tylko pojedyncze zakladki ktore byly usuwane...a jak usunąłem caly folder w ktorym bylo kilkadziesiat zakladek to wyglada na to ze przepadly bo w koszu nie ma tego.

andol napisał(a):

Przed chwilą zaryzykowałem (w sumie ryzyko niewielkie, bo od lat z tych zakładek nie korzystałem wink) i usunąłem jeden z folderów zawierający kilka podfolderów oraz kilkadziesiąt zakładek. Wszystko jest w koszu.

Ryszard napisał(a):

Sytuacja mało prawdopodobna, ale możliwa: w czasie tej operacji drygnęła Ci ręka i folderu zakładek wcale nie usunąłeś ale wrzuciłeś do sąsiedniego (innego) folderu. Spróbuj w wyszukiwarkę zakładek wpisać coś co powinno zadziałać znalezieniem jakiegokolwiek adresu z wyrzuconego folderu.

Maciek9020 napisał(a):

No wlasnie dziwna sytuacja...sprawdzilem teraz i faktycznie foldery też idą do kosza a ten co przez przypadek usunąłem jakims dziwnym trafem sie w koszu nie znalazł...i w innych folderach też go nie ma bo szukałem...i jestem pewien ze wcisnalem usuń bo znajduje sie ten przycisk pod wklej...Jest mozliwosc ze jak jest duża ilosc zakladek w folderze to poprostu usuwany jest on trwale?

Ryszard napisał(a):

Chyba jest tak, że "usuń" oznacza - przenieś to do folderu kosz, a "opróżnij kosz" oznacza - zmień zawartość pliku zakładek tak, żeby wpisy oznaczone jako folder kosz zostały usunięte.
Zakładki to nie osobne pliki, ale "linijki" w bookmarks.adr. I Twój przypadek jest bardzo dziwny.
A poszukaj tego pliku (bookmarks.adr) i obejrzyj go notatnikiem.