problem z Operą

w dziale Opera
Gienia napisał(a):

Po włączeniu Opery jest coą takiego. Aczkolwiek poczta działa bez zarzutu. Jak naprawieć? Podpowiedzcie mi obrazowo. Jestem już starszą osobą i nie znam się tak dobrze w tych sprawach. Z Opery korzystam już kilka lat. Klikam F12 i nic się nie dzieje. Nie wiem, gdzie się odświeża strony. Z administratorem sieci sprawdziłam i wszystko powinno działać prawidłowo. Zresztą poczta działa. Pomóżcie.

-!Wewnętrzny błąd komunikacji
Próbujesz odwiedzić adres http://www.google.pl/ig?hl=pl&source=iglk, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego (firewall), są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.
Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.
Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że używanie proxy jest niezbędne do łączenia z Internetem. Odśwież stronę.
Potrzebujesz pomocy?
Otwórz Pomoc Opery.
Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.-

bananjp napisał(a):

Może po prostu strona igoogle była czasowo niedostępna.
U mnie działa

Gienia napisał(a):

Sprawdziłam na innej wyszukiwarce. Google działają. Nie wiem, gdzie tkwi problem. Opera w ogóle nie łączy. Jest od razu ten napis, który przytoczyłam.

Jurgi napisał(a):

Używasz jakiegoś firewalla? Może on blokuje Operę?

PlMichal napisał(a):

firewall blokowałby OPERĘ, a nie pojedynczą stronę

Ryszard napisał(a):

Originally posted by PlMichal:

firewall blokowałby OPERĘ, a nie pojedynczą stronę


To znaczy - uważasz, że nie da się tak skonfigurować firewalla żeby blokował dostęp do konkretnego adresu konkretnemu programowi?

Originally posted by Gienia:

Próbujesz odwiedzić adres http://www.google.pl/ig?hl=pl&source=iglk, który jest w tej chwili niedostępny.

Ten adres to tylko przykład - co wyświetla Opera gdy próbujesz załadować dowolną stronę czy inne strony OK a tylko ta podana sprawia problemy?