Chciałbym żeby nie wyświetlały się wszystkie strony przy najechaniu myszą opery na pasku

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
zxczxc1 napisał(a):


Mam windows 7
i mam problem z Operą 10.53
Gdyż nie podoba mi się taka zmiana, że gdy w tle jest uruchomiona opera a następnie chcę się na nią przełączyć przesuwając myszkę nad ikonę opery na pasku to pokazują się wszystkie strony utworzone w operze i trzeba którąś wybrać. A ja wolałem jak było to w wersji 10.10 gdy po najechaniu myszką pojawiała się tylko JEDNA strona ta którą OSTATNIO się oglądało.
Czy da się to zmienić? Jeśli nie to proszę o wprowadzenie takiej opcji przy następnej aktualizacji opery.
Przez ten mankament używam nadal opery 10.10
Pozdrawiam

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by zxczxc1:


nie podoba mi się taka zmiana, że gdy w tle jest uruchomiona opera a następnie chcę się na nią przełączyć przesuwając myszkę nad ikonę opery na pasku to pokazują się wszystkie strony utworzone w operze i trzeba którąś wybrać. A ja wolałem jak było to w wersji 10.10 gdy po najechaniu myszką pojawiała się tylko JEDNA strona ta którą OSTATNIO się oglądało.
Czy da się to zmienić? (...)


Przejdź tu: opera:config#Use Windows 7 Taskbar Thumbnails, odznacz, zapisz, zrestartuj Operę.

Pozdrawiam

username007 napisał(a):

Originally posted by zxczxc1:

Gdyż nie podoba mi się taka zmiana, że gdy w tle jest uruchomiona opera a następnie chcę się na nią przełączyć przesuwając myszkę nad ikonę opery na pasku to pokazują się wszystkie strony utworzone w operze i trzeba którąś wybrać.


Wcale nie trzeba żadnej wybierać, najeżdżasz kursorem na operę na pasku zadań, ignorujesz wszelkie wyskakujące miniatury otwartych kart, zamykasz oczy, klikasz i już się pojawia przywrócone okno opery z ostatnio otwartą kartą. smile

zxczxc1 napisał(a):

ok dzięki zmieniłem jak napisałeś i jest tak jak dawniej nie wyświetlają się już strony.

username007 jak to ustawiłeś że kliknięciem włącza się strona czy da się to ustawić? bo u mnie jak nie tylko najeżdżałem kursorem na ikonę opery na pasku ale KLIKAŁEM w nią to nic się nie działo(nie włączała się opera) tylko wyskakują miniatury otwartych stron i żeby wyświetliła się jakaś strona musiałem kliknąć na którąś z miniatur.

username007 napisał(a):

Nic nie ustawiałem, przynajmniej nie świadomie. Jedyne co kombinowałem to w ustawieniach win7 włączyłem optymalizację dla uzyskania maksymalnej wydajności (czyli powyłączałem wszystkie bajery graficzne) oraz wyłączyłem usługę kompozycje. Po paru miesiącach z powrotem wszystko włączyłem i działa tak jak opisałem w poprzednim poście. smile