[M2] nie widzę żadnych mejli!

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Urtiko napisał(a):

Klikam dziś aby odebrać pocztę, a tu nic nie widać. Zaznaczyłem/odznaczyłem wszystkie filtry, aby pokazało całą pocztę, ustawiłem "od zawsze". Mimo to widzę w nagłówku "Nieprzeczytanych 2 z 19" a na liście nie widzę żadnego mejla (zarówno w "odebranych", "do wysyłki", jak i w "wysłanych"). Nie wiem co z tym zrobić. Pomyślałem o odinstalowaniu Opery i zainstalowaniu jej ponownie, tylko chciałbym się dowiedzieć gdzie dokładnie trzyma mejle oraz gdzie trzyma ustawienia, abym je mógł wywalić.

Mandrake Linux 10, Opera 7.51

lockoom napisał(a):

Re: [M2] nie widzę żadnych mejli!

To jeszcze spróbuj prawy kilk na Odebranych-> Pokaż-> Wszystkie konta

Ryszard napisał(a):

Pomyślałem o odinstalowaniu Opery i zainstalowaniu jej ponownie, tylko chciałbym się dowiedzieć gdzie dokładnie trzyma mejle oraz gdzie trzyma ustawienia, abym je mógł wywalić.


Katalog poczty i inne znajdziesz przez Pomoc - O Operze, ale odinstalowanie i zainstalowanie to moim zdaniem marny pomysł nigdy tak nie "naprawiałem" Opery.
Jak nie pomoże prawy kilk na Odebranych-> Pokaż-> Wszystkie konta - może (całkiem swoją drogą) masz gdzieś "przełącznik kont" - to:
- zajrzyj do widoków Filtry - może właśnie zrobiłeś filtr z "ucz się na podstawie......" i do pełni szczęścia z "nie pokazuj....."
- a w pole Szybkie wyszukiwanie nic się nie "wpisało"?