Zapisywanie załączników

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Namarie napisał(a):

Witam,
Nie mogę się nigdzie doszukać możliwości zapisu wszystkich dołączonych do maila załączników na raz, tak, jak to było w OE. Jeśli dostaję mailem kilka zdjęć, muszę każde oddzielnie zapisywać komendą "zapisz obrazek" - nie ma możliwości zapisu hurtem czy znowu coś przegapiłam?o
Pomóżcie niezorientowanej wink
Pozdrawiam,
Namarie

Ryszard napisał(a):

nie ma możliwości zapisu hurtem

Namarie napisał(a):

Dzięki!

adas napisał(a):

Spróbuj CTRL + klik na obrazek - od razu wyświetli się okienko do wyboru miejsca zapisu.

golew napisał(a):

Ryszard napisał(a)
nie ma możliwości zapisu hurtemTak mi przyszło do głowy - może by stworzyć wątek FAQ - bardzo często pojawiają się te same pytania - o zapisywanie załączników, o sposób włączenia którejś opcji, itd. Można by tam umieścic te najczęściej zadawane pytania z odpowiedziami i byłoby mniej powtarzajacych się wątków.
Co wy (a zwłaszcza moderatorzy) na to?

andol napisał(a):

Bardzo dobry pomysł, który już kilka razy padał...
Niestety, jak dotychczas, nikomu się nie chciało za to zabrać.

Lenie wink

oksza napisał(a):

Originally posted by andol
Bardzo dobry pomysł, który już kilka razy padał...
Niestety, jak dotychczas, nikomu się nie chciało za to zabrać.

Lenie winkJa już mam taką mini-listę przygotowaną. Mam poza tym powrzucane do notatek specjalnie przydatne posty ludzi na forum. Jestem gotowy do współpracy ale koordynacji się nie podejmuję. Czy to miałoby być zamieszczone jako przylepiony wątek, na operapl, czy jak?

Andol? whistle

andol napisał(a):

Originally posted by oksza
Ja już mam taką mini-listę przygotowaną. Mam poza tym powrzucane do notatek specjalnie przydatne posty ludzi na forum. Jestem gotowy do współpracy ale koordynacji się nie podejmuję. Czy to miałoby być zamieszczone jako przylepiony wątek, na operapl, czy jak?

Andol? whistleNo właśnie, ta koordynacja...
Anyone?

golew napisał(a):

oksza napisał(a)
Czy to miałoby być zamieszczone jako przylepiony wątek, na operapl, czy jak?Ja bym proponowała jako przyklejony wątek, najlepiej zamknięty. A ewentualnie w innym wątku możnaby komentować, oceniać, dorzucać pomysły, które co jakiś czas moderator dopisywałby do tego głównego, przyklejonego, zamkniętego wątku. Dizęki temu byłby on krótki, o kontrolowanej treści i łatwy do "przebrnięcia" dla poszukujących odpowiedzi. A wątek "komentujący" mógłby rosnąć i rosnąć ... ;-))

Nixer napisał(a):

http://my.opera.com/forums/showthread.php?s=&threadid=31852&highlight=faq

Jakiś engine na operapl.net już jest. Qviri o tym wspomina w wątku podanym wyżej. Może będzie można to wykorzystać. FAQ naprawdę się przyda.

Mayor napisał(a):

oby tylko nie skończyło się tak jak na forum mirandy... rolleyes