Przewijanie kart w operze jak w Firefoksie

w dziale Opera
jarek8gt napisał(a):

Czy jest możliwość przewijania kart w pasku tak jak mozna to robić w Firefoksie? Dla przykladu: mam otwarte 70 kart i chce sie przelaczyc na karte nr 65. W pasku kart widac tylko poczatkowe karty i nawet jesli przełącze się na wybraną karte nie bede jej widzial w pasku ani jej otoczenia. W Firefoksie mozna karty za pomocą rolki przesuwac w pasku. Zaznacze, że sposób przełączania kart za pomocą prawy klawisz +rolka nie jest wystarczajacy dla mnie. Aha, i pytanie dodatkowe: dlaczego czconki w odtwarzaczu youtube są żółte? Są całkowicie nieczytelne.

mina86 napisał(a):

Nie. Meżesz skorzystać z panelu Windows.

jarek8gt napisał(a):

Dzięki

nowotny napisał(a):

Możesz spróbować przytrzymać PPM i kręcić rolką...

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by nowotny:

Możesz spróbować przytrzymać PPM i kręcić rolką...


I odpowiedź:

Originally posted by jarek8gt:

Zaznacze, że sposób przełączania kart za pomocą prawy klawisz +rolka nie jest wystarczajacy dla mnie.


Fr4ntic napisał(a):

Za bardzo nie wiem o co autorowi chodzi. Przecież można wyłączyć zawijanie kart w operze i wtedy wszystkie widzisz. A jak chcesz widzieć też nazwy to pod F4 (w panelach) masz zakładkę(panel) okna i tam masz spis wszystkich otwartych kart.

sfp100 napisał(a):

Mam podobny problem:
W Firefox Alt+n przełączało na n-tą kartę (z tym, że Alt+9 - na ostatnią). Jestem klawiaturowcem, więc klikanie kart myszką jest dla mnie nieco uciążliwe. Czy jest możliwość uzyskania funkcjonalności podobnej do tej z FF? Może jest to jakoś wygodniej zrobione?

stivo85 napisał(a):

Między kartami możesz przechodzić np. za pomocą CTRL+TAB, albo za przyciskami 1 i 2, o ile masz włączone skróty jednoprzyciskowe.