Deutsche Bank autologowanie

w dziale Strony WWW w Operze
czullo napisał(a):

Na stronie logowania deutche banku: https://ebank.db-pbc.pl/ nie działa automatyczne logowanie, po użyciu gestu myszy, lub ctrl+enter, ewentualnie klikniecie klucza, pola login password są uzupełniane i strona tak jakby się odświeża jednak nie jest kontynuowany proces logowania, który działa jedynie po wpisaniu ręcznym loginu i password.

tom320 napisał(a):

Też mnie to wkurza. Ja robię tak wciskam ctrl+enter i zaraz myszką wciskam enter - trzeba robić to bardzo szybko bo nie zawsze wychodzi. Najlepiej jak jeszcze przed wciśnięciem klawiszy ustawisz kursor myszy na przycisku enter.

username007 napisał(a):

Operowy menedżer haseł to w ogóle dziwny wynalazek. Spróbujcie otworzyć stronę https://24.playmobile.pl/Play24/, następnie bez żadnego klikania na stronie wcisnąć "kluczyk" bądź ctrl+enter. Nie da rady, wyskoczy błąd o błędnym loginie/haśle. Spróbujcie teraz zrobić to samo, tylko po załadowaniu się strony kliknijcie w niej w dowolne, puste miejsce tak, żeby zniknęła chmurka z podpowiedzią "Twój login to: email lub numer telefonu...". Zadziała od kopa.

woj-tek napisał(a):

Originally posted by username007:

próbujcie otworzyć stronę https://24.playmobile.pl/Play24/, następnie bez żadnego klikania na stronie wcisnąć "kluczyk" bądź ctrl+enter.kluczyk działa, ctrl+enter nie działa...