10.54 problem z hasłem na kilku stronach.

w dziale Opera
CzarnyPunkt napisał(a):

Witam,
dziś zaktualizowałem opere i proszę o sprawdzenie bo być może problem pojawił się tylko na moim komputerze.

Chodzi np. o stronę http://hattrick.interia.pl/ . Wcześniej po wciśnięciu ctrl+enter normalnie logowałem się na moje konto, natomiast teraz opera nie uzupełnia mojego loginu i hasła mimo iż jest poprawnie dodane do menedżera haseł.

Podobny problem mam na kilku innych stronach tyle, że tam objawia się trochę inaczej. Pierwszy raz skrótem loguję się normalnie, ale po wylogowaniu drugi raz już nie mogę. Musze zamknąć okno i otworzyć jeszcze raz.

Jak by ktoś mógł sprawdzić czy u Was jest ok to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam wink

smqzbq napisał(a):

u mnie też taki problem ze upgrade do kilku stron nie pamięta haseł np wykop kropka pl wasza klasa itp

stivo85 napisał(a):

Gestem myszy (LPM + PPM) działa. CTRL + Enter nie, ale wydawało mi się zawsze, ze to taka specyficzna strona i to od niej to zależy, bo raz działało, drugi raz nie..

Dobrol napisał(a):

Również aktualizowałem do 10.54 - wychodziły same błędy (z hasłami, z widżetami, ze skórkami). Odinstalowałem i wróciłem do 10.10

stivo85 napisał(a):

Jednak dziwna jest strona HT, bo przed chwilą udało mi się zalogować (10.54usb) przez CTRL + ENTER, wylogowałem się i kolejna próba zalogowania była już nieudana..

CzarnyPunkt napisał(a):

Zauważyłem już ten problem na wielu stronach - po wylogowaniu nie można się zalogować ponownie skrótem, jakby nie było zapamiętanego hasła. Po przeładowaniu jest ok. Widać - bug w operze, nic innego.

Co do hattrick to u mnie działa jedynie kliknięcie na kluczyk, inne skróty już nie

smqzbq napisał(a):

najgorsze to jest na facebooku .. ja zanim sie kapnąłem ze mi zalozylo nowe konto to myślałem że mi ktoś pousuwał znajomych itp bigsmile (początkujacy na facebooku)