Problem opera 10.54 nie dziala unite komunikator

w dziale Opera
smqzbq napisał(a):

Witam serdecznie
Dzisiaj postanowiłem przetestować Opera Unite komunikator i pojawia mi się informacja "Ładowanie.." (taka jak na zalączonym obrazku). Mam jednak wrażenie że jestem perfidnie oszukiwany ponieważ nic się nie dzieje poza tym napisem. Kiedy probuje wejśc na strone unite tego komunikatora z innej przeglądarki to pojawia się informacja że korzystam z tego serwisu i że unite jest fajne itp ale żaden z linków na tej stronie nie działa. Jak wchodze na strone unite i klikamNa swoje usprawiedliwienie dodam że żywam 10.54 build 3423 system winXP, mam włączony javascript itp, hosting obrazków unite działa super. Miał ktoś taki problem z komunikatorem unite? Czy może link trzeba odwiedzić z innego computera? (nie tylko z innej przegladarki)

Czy żeby korzystać z komunikatora unite trzeba mieć znajomych? idea Jak mam sprawzdzić czy komunikator działa ?p

Chyba że się chwilowo skwaśniło tylko... bo coś whiteboard też mi nie chce się nawet pobrać. Pewnie wina Japończyków.. przeciążyli serwery

pgmost napisał(a):

Działać to chyba działa choć kontakt to tylko miedzy friends z MyOpera smile Testowałem to na samym początku i wówczas był link, wysłałem znajomemu bez Opery i można było poklikać a teraz to chyba tylko wewnątrz kont Opery???

tholin85 napisał(a):

mi po aktualizacji do wersji 11 przestala dzialc zaistalowalem od niwa i inni nie mogą sie podłączyć