Chyba czas pożegnać Operę .

w dziale Opera
tomek80 napisał(a):

Witam

Chyba jednak czas pożegnać Operę a szkoda, bo fajna przeglądarka była sad. Już od wersji 10.56 obrazki wczytują się tylko częściowo albo w ogóle. Zaczyna Mnie to irytować. Nikt z Was "spece" nie jest w stanie Mi pomóc w tej sprawie. Po opróżnieniu Cache na chwilę wszystko wraca do normy, ale na drugi dzień lub trzeci znowu to samo. Kompletne złe wczytywanie stron i brak obrazków lub tylko ich część. Z wersji na wersję coraz większy bubel robią bomb.

lemari napisał(a):

Może zwiększ pamięć podręczną na dysku, ja mam 200 MB i nie opróżniam przy zamykaniu.

pgmost napisał(a):

Na niepełne wczytywanie obrazków nie pomagała przypadkiem regulacja - ilość połączeń z serwerem/ilość połączeń w ogóle (w ustawieniach)??? Tak coś sprzed kilku lat porada mi się przypomniała
Skoro w swoim profilu piszesz że czytałeś "Myśl pozytywnie" to myśl pozytywnie p

andol napisał(a):

Pożegnania proszę umieszczać w dziale „Po godzinach”. Wątek przeniesiony.

withme napisał(a):

Jak rzucam Opere, bo coś mnie w niej wkurza (np to, że STRASZNIE muli ta super hiper extra mega najnowsza, najlepsza, najszybsza przeglądarka -ogólnie od wersji 10.50 Opera to dno ale z przyzwyczajenia używam) używam wtedy firefoxa i wracam do Opery po 10 minutach, bo z firefoxow i chromow po prostu nie da się korzystać.

tomek80 napisał(a):

Originally posted by pgmost:

Na niepełne wczytywanie obrazków nie pomagała przypadkiem regulacja - ilość połączeń z serwerem/ilość połączeń w ogóle (w ustawieniach)???Niestety to także nie pomaga sad.

tomek80 napisał(a):

Originally posted by andol:

Pożegnania proszę umieszczać w dziale „Po godzinach”. Wątek przeniesiony.O matko moja jaki delikatny!

Galnospoke napisał(a):

Masz NODa?

stivo85 napisał(a):

Originally posted by tomek80:

Już od wersji 10.56


Nie było takowej p