Opera 10.54,10,60 nie działa strona http://wp.tv/?ticaid=6a7b6

w dziale Opera
kamien471 napisał(a):

Żeby ta strona mi działała nie mogę wykonać opcji "Wyczyść historię przeglądania".Jeżeli zrobię to czyszczenie strona http://wp.tv/?ticaid=6a7b6 przestaje działać.Nie wyświetlają się zawarte tam klipy.Żeby z powrotem działała mi ta strona muszę odinstalować operę, usunąć dane aplikacji.Po restarcie muszę najpierw zainstalować operę10.10 wgrywam starego flasha 10.0..i wtedy ta strona działa.Mogę wówczas zainstalować 10.60 i nowego Flasha 10.1..i dalej wszystko działa.Ale nie mogę użyć opcji "wyczyść historię przeglądania".Czy ktoś wie czemu tak się dzieje? Ewentualnie co odznaczyć w opcji "wyczyść historię przeglądania" żeby można było odtwarzać klipy z tej strony.

kamien471 napisał(a):

Jeżeli mam zainstalowaną wtyczkę Flash Player wersja 10.045 to strona działa mimo Czyszczenia historii przeglądania lub szybkiego czyszczenia Odkurzaczem.Natomiast jeżeli zainstaluję wtyczkę 10.1.53.64 to wtyczka ta nie instaluje się w operze chociaż jest we wtyczkach pod adresem gdzie się zainstalowała c/windows/system32/macromed/flash/....i działa dopóki nie zrobię "wyczyść historię przeglądania.Tak więc błąd jest albo we wtyczce albo w operze.Na razie używam wtyczki 10.045 i wszystko jest dobrze.Ale czemu nie chce działać z najnowszą wtyczką?

kozik90PL napisał(a):

witam
wejdz na tą stronę ( http://wp.tv/?ticaid=6a7b6)
prawy przycisk myszy ->zablokuj zawartość -> szczegóły -> pousuwaj wszystko
potem odśwież
mam najnowszą wtyczkę mi pomogło

kamien471 napisał(a):

Originally posted by kozik90PL:

witam
wejdz na tą stronę ( http://wp.tv/?ticaid=6a7b6)
prawy przycisk myszy ->zablokuj zawartość -> szczegóły -> pousuwaj wszystko
potem odśwież
mam najnowszą wtyczkę mi pomogłoDzięki.Wypróbuję.Na razie używam Opery 10.10 .Bo oprócz tego Opera 10 54,10.60 nie wczytywała mi plugina do cztów głosowych i video w gmailu z którego korzystam często, rozmawiając ze znajomymi.A następna sprawa to wtyczka mad_co Neptune dzięki której otwieram Internet Explorera w Operze. w 10.54 i 10.60 ta wtyczka nie działa Opera się wiesza. Pozdrawiam,,Marek.