Bank Pekao SA blokuje Operę Mini

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
andol napisał(a):

Od 8 lipca 2010 r. bank Pekao SA blokuje użytkownikom Opery Mini dostęp do systemu Pekao24. Jak mnie poinformowano (dzwoniłem na infolinię) decyzja ta podyktowana jest tym, że Opera Mini jest aplikacją stworzoną w Javie, a przez to nie gwarantuje bezpieczeństwa transferów, i że… przeznaczona jest jedynie dla najtańszych telefonów.

Będę bębnił i trąbił, aby odwołano tę głupią, opartą na nieprawdziwych przesłankach, decyzję.

lemari napisał(a):

No fakt, "adres nie dostępny".

andol napisał(a):

Ja wchodzę, ale po wpisaniu numeru klienta otrzymuję komunikat, abym skorzystał z innej przeglądarki.

lemari napisał(a):

Ja mam ciągle "adres nie dostępny".
Plus

pafcio1 napisał(a):

No ale faktycznie są różne modyfikacje opery i licho wie co tam jeszcze można pozmieniać na swoją korzyść a potem udostępniać, dlatego przeglądarka fabryczna jest bezpieczniejsza smile

volumepl napisał(a):

Tłumaczenie banku jest zupełnie bez sensu. Opera Mini to nie tylko aplikacja na javę, również na Androida, Windows Mobile i iPhone'a. A czy aby iPhone jest tani?
Świeci się tak:

Skorzystaj z innej przeglądarki. Opera mini nie zapewnia bezpiecznej transmisji danych


Zabezpieczenia są na serwerach (dotyczy bardzo wielu certyfikatów). Z Opery z włączonym Turbo też zablokują dostęp? Najgorsze jest to, że nawet w mobilnej wersji nie ma dostępu.

smyru napisał(a):

A dopuszczają MSIE? Np. MSIE 6?

johansbauer napisał(a):

Witajcie. W Starszych Wersjach Opery Mini Wogole Też Nie Ładuje Się Strona Po Przelogowaniu. Inne Strony Bankowe Chodzą a Bank Pekao S.A. Robi Problemy z Systemami i Przeglądarkami.