Dopasowywanie obrazków do okna

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
loop-digga napisał(a):

Czy jest jakiś plugin czy cokolwiek co Opery, który robi dokładnie to co w Firefoxie jest domyślne, czyli duże obrazki są dopasowywane do wielkości ekranu, a po kliku na obrazku wracają do pełnego rozmiaru.

Póki co znalazłem "Preferencje->Strony WWW" - i tam dopasuj do szerokości, ale nie wiem czy to nie wpłynie na wyświetlanie całych stron (czy to tylko do obrazków). Poza tym nie działa powrót do normalnej wielkości klikiem.

pgmost napisał(a):

Skrypt jest o nazwie autosizer.js działa ładnie

loop-digga napisał(a):

Niestety u mnie nie działa on dobrze. Wgrałem do swojego katalogu, wskazałem ścieżkę, mam menu skryptu, ale przy pomniejszaniu obrazki po prostu "znikają" tylko original size działa poprawnie. Nie wiem czy to ma znaczenie ale korzystam z Opery 10.60 na Mac OS.

zielak007 napisał(a):

Bo autosizer działa ładnie w Operze <10.5. Kilka skryptów, które działają z nowszymi wersjami Opery znajdziesz w tym wątku.

loop-digga napisał(a):

http://extendopera.org/userjs/content/dynamic-image-sizer ten działa wyśmienicie. Dzięki!

Darck napisał(a):

nie wiem czemu ten skrypt nie dziala mi do konca. tzn a,w,s,d guziki dzialaja, ale juz klikanie na obrazek w celu powiekszenia nie.
UJS Manager nie chce mi sie wlaczyc... mam tylko skrypt wykop.js prócz tego, więc nie wiem co może problemy powodować (najnowsza opera 10.6)

krzysieks napisał(a):

Jest jeszcze taki skrypt http://extendopera.org/userjs/content/drag-drop-zoom-images

Darck napisał(a):

thx, ten drugi działa