autoukrywanie pasek wyszukiwania tekstu

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Darck napisał(a):

CTRL+F otwiera pasek wyszukiwania tekstu na stronie. Chciałbym aby po wciśnięciu CTRL+F i kliknięciu na stronie ukrywał się automatycznie. Tzn gdy nie podam mu treści do wyszukiwania, bo się rozmyśle szukać cokolwiek.

stivo85 napisał(a):

Wystarczy wcisnąć ESC. A jak użyjesz wyszukiwania poprzez wciśnięcie . lub / to ukryje się samo po chwili lub od razu gdy wciśniesz tak jak wcześniej ESC.

Darck napisał(a):

nie jest to do końca wygodne, bo mam zwyczaj klikania na stronie, a jeśli: CTRL+F, Click, to potem ESC nie działa.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Darck:

Chciałbym aby po wciśnięciu CTRL+F i kliknięciu na stronie ukrywał się automatycznie. Tzn gdy nie podam mu treści do wyszukiwania, bo się rozmyśle szukać cokolwiek

Gdy się rozmyślisz to wypowiedz magiczne 121,122,123 wink
Ktoś wie gdzie trzeba dłubnąć żeby zmienić czas widoczności tego paska?

matee napisał(a):

Mnie z kolei denerwuje gdy ów pasek się chowa kiedy ja tego nie chcę. Przykładowo: szukam na forum pewnego słowa, wyniki szukania się podświetlają, ale chcę przejść na następną stronę forum żeby tam poszukać, klikam "następna" no i właśnie... wtedy pasek znika. I tak za każdym razem przechodzą na kolejną stronę znowu muszę ctrl+f. Da się coś z tym zrobić?

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by matee:

Mnie z kolei denerwuje gdy ów pasek się chowa kiedy ja tego nie chcę. Przykładowo: szukam na forum pewnego słowa, wyniki szukania się podświetlają, ale chcę przejść na następną stronę forum żeby tam poszukać, klikam "następna" no i właśnie... wtedy pasek znika.

Dlatego ja się nauczyłem wyszukiwania kropką, a do znajdź następne i znajdź poprzednie używam odpowiednio F3 i Shift+F3. Jak pasek już zniknął, a chcę znaleźć coś innego, to wciskam znowu kropkę.