Organizacja Opera Mail

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
DeDalek napisał(a):

Witam wszystkich forumowiczów.


Jestem zatwardziałym użytkownikiem Firefoxa, ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad przejściem na Opere. Bardzo podoba mi się to że jest to rozbudowany produkt i nie ma potrzeby instalowania innych programów do komunikacji ze światem. Jest tu przede wszystkim program pocztowy. Przekonałem się, że jak coś ma plusy ma też i minusy. Jak dla mnie największym mankamentem jest brak tworzenia prywatnych folderów w koncie e-mail.
Przykładowo: mam konto na onecie, na to konto dostaje różne e-faktury...przykładowo z zakładu A i zakładu B. Chciałbym pogrupować te faktury za pomocą folderów które będą nazywały się np. ZAKŁAD A i ZAKŁAD B ....Może ktoś z szanownych forumowiczów podpowie mi ktoś jak to zrobić.

Dzięki za wszelką pomoc

Ryszard napisał(a):

http://my.opera.com/Ryszard/albums/show.dml?id=2094851 - podpisy pod obrazkami też są ważne wink
Bo to http://my.opera.com/Ryszard/blog/tworzenie-prostego-filtru-wiadomosci to tylko wpis na blogu informujący o albumie.

happypiotr napisał(a):

A jak wywalić automatycznie tworzący się filtr "NonJunk"? I co to jest w ogóle?

Mam konta IMAP na Gmailu.

Dzięki.

DeDalek napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

http://my.opera.com/Ryszard/albums/show.dml?id=2094851 - podpisy pod obrazkami też są ważne wink
Bo to http://my.opera.com/Ryszard/blog/tworzenie-prostego-filtru-wiadomosci to tylko wpis na blogu informujący o albumie.
Dzięki, Dzięki

Sam do tego doszedłem ale może podpowiesz mi jak zrobić żeby wiadomość pokazywała się tylko w tym filtrze, a nie także w odebranych z danego konta pocztowego. Jeśli usunę taką wiadomość z odebranych usuwa się ona także z filtra. Ja chciałbym to zrobić tak żeby wiadomość pokazywała się tylko w wybranym filtrze i nigdzie indziej. Za dalszą pomoc z góry dzięki

Ryszard napisał(a):

Originally posted by DeDalek:

Ja chciałbym to zrobić tak żeby wiadomość pokazywała się tylko w wybranym filtrze i nigdzie indziej.

Tu http://my.opera.com/Ryszard/albums/showpic.dml?album=2094851&picture=28491211 widać, że można zaptaszkować "Nie pokazuj wiadomości w innych filtrach", a tu http://my.opera.com/Ryszard/albums/showpic.dml?album=2094851&picture=28492211 gdzie wyłączyć pokazywanie przefiltrowanych (na tym obrazku to jest akurat nieaktywne ale dla widoku "Poczta dla ..." jest dostępne).
Ale czy zadziała nie wiem - widoki "Odebrane", Poczta dla ..." traktuję jako składnice wszystkich wiadomości i nie wyłączam pokazywania w nich przefiltrowanych.

DeDalek napisał(a):

Witam

Dzięki Ryszard za pomoc, już wiem jak to zrobić. Cholera, wystarczyło pogrzebać i wszystko jest ok. Pokazują się tylko w filtrze i nigdzie indziej.
Jeśli ktoś ma z tym problem to pomoge bo wiem już jak.


Dzięki, pozdrawiam