opera link - masowe dublowanie zakładek i czasowe zawieszanie się całej przeglądarki

w dziale Opera
apa-sf napisał(a):

Od dobrych paru tygodni mam problem z Operą wywołany prawdopodobnie usługą Opera Link. Jakiś czas temu Opera podczas normalnej pracy zaczęła mi się "przywieszać" (windows 7, na pasku pojawiał się dopisek not responding, kursor zmieniał się na klepsydrę).

Reinstalacja nie pomagała, zauważyłem, że w zakładkach pojawiły się setki zdublowanych zakładek do facebooka i kilkunastu innych serwisów. Ikonka statusu Opera Link pokazywała, iż występowały problemy z synchronizacją. Usunąłem ręcznie te wielokrotnie zdublowane zakładki i najwyraźniej stabilność pracy Opery uległa poprawie. Niestety ostatnio znowu pojawiły się przywieszenia przeglądarki, zajrzałem do zakładek i to samo - setki zakładek do różnych stron i błąd opera link. Postanowiłem znowu skasować zakładki. Chciałem równiez zalogować się poprzez www do opera link i tam przejrzeć zakładki i ew. wszystkie wykasować. Niestety po zalogowaniu się na link.opera.com jestem przenoszony do odpowiedniej sekcji na my.opera.com gdzie jedynie widzę opisy co opera link robi, nie mogę nigdzie znaleźć linka do przeglądania i edytowania zapisanych zakładek etc. (była taka możliwość poprzez www gdy usługa link startowała) - widzę jedynie to w swoim panelu gdy chcę podejrzeć zapisane zakładki: http://grab.by/5xDI

W jaki sposób mogę sprawdzić co jest zapisane na moim koncie usługi link i przeczyścić te zapisy?

Galnospoke napisał(a):

Norma. Nie uzywac tej uslugi. Jej status, jak i calej Opery to wielomiesieczna/letnia beta. Niedawno pisalem: Opera oficjalnie wie o problemie, ale nie wie kiedy go rozwiaza. Jak zwykle.

volumepl napisał(a):

@apa-sf Czy usunąłeś wszystkie zakładki będąc zalogowanym do Opera Link? To tłumaczyłoby, dlaczego nie ma na screenshotcie zakładek, a być powinny, jeśli je zsynchronizowałeś. Również tam powinno być polecenie "usuń duplikaty", a jeśli zakładek nie ma to i to polecenie niepotrzebne.

withme napisał(a):

No lepiej niech zaczną coś w końcu robić w tą przeglądarką, bo z FF4, mimo, że w wersji beta to jest z nim o wiele mniej problemów niż Operą. Jeśli nic się nie zmieni w Operce to po wyjściu finalnej wersji FF4 nie będę się nawet zastanawiał czego używać.