Problemy po pobraniu 10.60.3445

w dziale Opera
bartekn napisał(a):

Witam! Po zaktualizowaniu do 10.60.3445 występują cały czas dwie usterki które utrudniają mi prace w necie. Mianowicie mam na stronie startowej ustawioną szybkie wybieranie. Zawsze gdy kliknołem 2razy w byle jaki punkt w wolnym wybieraniu, przechodziłem do strony głównej(w moim przypadku google.pl), teraz ilekroć klikam w dowolny punkt, nic sie nie dzieje. Drugi kłopot - przy włanczaniu nowej karty klikając na "+" nic sie nie dzieje muszę klikać z 6razy dopiero w tedy otwieraz się nowa karta. To chyba wszystkie błędy które wykryłem w nowej wersji, licze na waszą wiedzę.
Pomocy!

Bartek

karolkuich napisał(a):

Dwuklik na stronie szybkiego wybierania był tak naprawdę błędem, który został naprawiony w bodajże wersji 10.60.
Co do przycisku otwierania nowej karty, spróbuj zainstalować inną skórkę, lub skorzystaj ze skórki systemowej, ewentualnie, jeśli miałeś przerabiane paski , usuń plik toolbar.ini i skonfiguruj sobie na nowo.

bartekn napisał(a):

ok kłopod z otwieraniem nowej karty już rozwiązałem zmieniając skurkę. Nadal nie rozumiem decyzji opery w sprawie tego dwukliku, przecież to ułatwiało prace w przeglądarce. Można coś zrobić by przywrucić ten dwuklik na stroni startowej, bardzo by mi zależało. Wiem że moge ściągnąć starszą wersję opery ale czy coś zdziałam z tą nową ???

Mam jeszcze jedno pytanie nie związane z tematem. Mianowicie czy można wstawić własną grafikę w tło szybkiego wybierania, czy musze wyybierać z gotowców???

bananjp napisał(a):

Kliknij dostosuj szybkie wybieranie, wybierz obrazek, który zastąpi domyślny (wstaw co chcesz)

bartekn napisał(a):

Jakieś pomysły w sprawie dwukliku może ktoś ma starszą wersję i wie jaki plik za to odpowiada? Mógłbym wtedy pobrać go z neta.

stivo85 napisał(a):

Aż tak to nie działa, żeby to było w pliku.

xyatz napisał(a):

Witam,
Po zainstalowaniu 10.60 przestały działać funkcje "Otwórz na nowej karcie" i "Otwórz na nowej karcie w tle".
Próbowałem już róznych kombinacji, ale jak nie działa, tak nie działa.
Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by xyatz:

przestały działać funkcje "Otwórz na nowej karcie" i "Otwórz na nowej karcie w tle"

Otwórz Menu O→Ustawienia→Preferencje→Zaawansowane→Paski narzędzi i sprawdź czy w Konfiguracja menu masz wybrane Opera Standard (jak nie to wybierz i OK). Pisz czy pomogło.