Opera Link - drobne pytanie.

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Ghost93 napisał(a):

Witam, mam pare pytan odnosnie Opery Link.
1. Myslę, aby funkcję tą używać tylko do tego, aby po formacie dysku mieć wszystkie zakładki oraz elementy szybkiego wybierania - bede z niej korzystał tylko na 1 kompie. Czy Opera Link w tym wypadku to dobry pomysł?
2. Włączyłem Opere Link, jednak webowa wersja usługi Opera Link wygląda tak http://img814.imageshack.us/img814/842/xxxw.jpg , podczas gdy szybkie wybieranie w mojej Operze wygląda tak http://img5.imageshack.us/img5/7611/xxzz.jpg . Po formacie w takim razie przywracają mi się tylko te elementy, które są w webowej wersji Opery Link. Co zrobić, aby elementy w webowej wersji Opery Link były takie same jak na moim kompie?
3. Dlaczego po formacie do zakładek dodają mi się niektóre elementy szybkiego wybierania (po zalogowaniu się do Opera Link)?
Pozdrawiam. smile

Galnospoke napisał(a):

Opera Link jest jednym wielkim dowcipem. Na angielskim forum znajdziesz watek w ktorym wypowiadaja sie ludzie z Opery twierdzac: "znamy problem, ale nie wiemy kiedy poprawimy". Bez komentarza. Lapiej nie uzywaj, potracisz zakladki.

withme napisał(a):

Opera link to strasznie niedopracowana funkcja, kilka razy synchronizując potraciłem wszystkie zakładki, bo zapomniałem najpierw usunąć tych predodawanych śmieci typu amazon.com czy cos w tym stylu. Funkcja z potencjałem ale oczywiście nie chce im się nic z tym zrobić, co to za problem zrobić tak aby pytało przed synchronizacją, czy chcę zastąpić wszystkie zakładki na tym komputerze? Albo po prostu zsynchronizować te z serwera Opery z tymi z mojego komputera? a tutaj wszystkie zakładki z komputera automatycznie zastępują wszystkie na serwerze Opery... Tragedia, nauczyłem się teraz robić kopie wszystkiego.

lemari napisał(a):

Ja tam nie narzekam, jeszcze nigdy nie zgubiłem nawet przecinka. Przy świeżej instalacji trzeba pokasować "bonusy" przed włączeniem synchronizacji.
Obecnie mam dwa systemy na komputerze, i wszystko ładnie współpracuje.

qbik13 napisał(a):

u mnie też jest ok korzystam z Opera link na kilku PC i na kilku innych włączyłem opera link i ok

u mnie brakuje tylko funkcjonalności dla Opery mini i zakładek - to jest dopiero parodia, że synchronizuje tylko jeden folder sad

Ghost93 napisał(a):

Więc nikt nie wie jak to naprawić? sad