Jak zrobić, aby wyszukiwarka tekstu nie chowała się po przejściu na inny link

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
szpon5 napisał(a):

Witam serdecznie.
Czy podczas wyszukiwania tekstu na stronie (Ctrl + F) można zrobić tak, aby po przejściu w inny odnośnik znajdujący się na konkretnej stronie wyszukiwarka nie chowała się. Problem występuje tylko wtedy kiedy wynik zostanie znaleziony, ale to nie zmienia faktu, iż jest to przynajmniej dla mnie uciążliwe.
Ponieważ na przykład mogę szukać jakiejś frazy, która występuje w bardzo wielu miejscach, ale mi chodzi o znalezienie tylko jednego konkretnego z nią również występującą.

zielak007 napisał(a):

A wyszukiwanie za pomocą F3 (ponowne naciśnięcie wyszukuje kolejne wystąpienie frazy) nie działa w taki sposób jak chcesz? Od Opery 10.50 chyba można zablokować pasek wyszukiwania. Możesz też dodać sobie na jakiś pasek wyszukiwarkę "wyszukaj na stronie".

szpon5 napisał(a):

Originally posted by zielak007:

A wyszukiwanie za pomocą F3 (ponowne naciśnięcie wyszukuje kolejne wystąpienie frazy) nie działa w taki sposób jak chcesz?Nie zrozumiałeś mnie. Wejdź na byle jaką stronę, choćby my.opera.com. Naciśnij Ctrl + F, wpisz jakąś frazę która się znajduje na stronie, i jak znajdzie to przejdź do innej podstrony, np Forum i zobaczysz, że pasek wyszukiwania się schowa. A ja właśnie nie chcę, aby znikał.

W sumie dodanie przycisku wyszukiwania na pasek adresu poprawiło trochę sprawę. Nie znika przy znalezieniu wyniku i przejściu na inną podstronę na danej stronie p
Jednak wygodniej by mi było jakby ten pod Ctrl + F również się nie chował. Aby znikał wtedy kiedy ja go zamknę X.

nowotny napisał(a):

Originally posted by szpon5:

Nie zrozumiałeś mnie. Wejdź na byle jaką stronę, choćby my.opera.com. Naciśnij Ctrl + F, wpisz jakąś frazę która się znajduje na stronie, i jak znajdzie to przejdź do innej podstrony, np Forum i zobaczysz, że pasek wyszukiwania się schowa. A ja właśnie nie chcę, aby znikał.


Tak właśnie działa F3... pasek ci nie potrzebny w tym momencie...

szpon5 napisał(a):

Originally posted by nowotny:

Tak właśnie działa F3... pasek ci nie potrzebny w tym momencie...Aha rzeczywiście, dziękuję bardzo smile