nokia 7230 opera 5.1 podgląd zakladek

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
alesja3 napisał(a):

Witam , w zainstalowanej operze 5.1 rekomendowanej dla nokii 7230 nie otwieraja się okienka z podgladem dla zakladek . Proszę o pomoc.

volumepl napisał(a):

Nie do końca wiem, o co chodzi. Czy nie otwierają się zakładki wybierane ze speed dialu? Czy nie możesz zapisać zakładki?

alesja3 napisał(a):

Nie mam zakladek szybkiego wybierania w postaci kwadratowych ikonek , tylko tak jak w wersji 4.2 ponadto nie mogę usunąć otrzymanych w tej aplikacji zakladek , takich jak mceneo, mobile store w sumie 6.

volumepl napisał(a):

W Operze Mini 5.1 zmieniono wyświetlanie zakładek w szybkim wybieraniu - więcej w tym wątku. Zakładki takie można usuwać - naciśnij i przytrzymaj centralny przycisk (soft key, joystick) i wybierz opcję "usuń" z rozwiniętego menu.

alesja3 napisał(a):

Wielkie dzieki. Niechcianych zakladek juz sie pozbyłam. Przejrzalam polecany wątek, ale nadal nie moge poradzic sobie z wyświetlaniem zakladek w formie ikonek. Mam polska wersje opery 5.1 Po prawej stronie u góry jest znaczek + po podswietleniu go i kliknieciu centralnym przyciskiem wyswietlaja mi sie zakladki w tradycyjnej formie. Skorzystalam rownież z usługi opera link.

volumepl napisał(a):

W wersji 5.1 zakładki wyświetlają się tak jak w wersji 4.2, nie ma miniatur znanych z wersji testowych i z finalnej "piątki". Może kiedyś to zmienią.

alesja3 napisał(a):

Bardzo dziękuję za bardzo przydatne odpowiedzi, szkoda ,ze nie ma w tej wersji miniatur.