Mandriva 2010 z Opera Unite

w dziale Opera dla systemów Linux, Mac OS, FreeBSD oraz Solaris
tvkomp2 napisał(a):

Rozpoczynam przygodę z Linuxem (Mandriva 2010), zainstalowałem Operę, śmiga - jak zawsze - pieknie, ale nie mogę zalogowac się do UNITE, czy potrzebna jest jakas dodatkowa aplikacja ? Może jakieś ustawienia ? Siedze nad tym juz kilka dni. smile

stivo85 napisał(a):

Jeśli nie miałeś konta na my.opera.com (czyli też tutaj na forum), to zalogować się nie mogłeś.
Ale nie wiem czy problem nie leży w innym miejscu..

tvkomp2 napisał(a):

No właśnie - jak sugerujesz - miałem już konto, próbowalem wejść na Unite z różnej strony sad Ciekawe, w czym leży problem, na pewno ktoś go już rozwiązał wink

Saskatchewan napisał(a):

Jakiś komunikat o błędzie się pojawia? (Jaki?)

tvkomp2 napisał(a):

No w tym sęk, że nie sad Po prostu nie może się zalogować, ciągle wybiera i wybiera, jakby nie mógl się połączyć z serwerem. To pewnie jakiś pryszcz. Dziękuję Wam za zainteresowanie problemem.

zielak007 napisał(a):

Originally posted by tvkomp2:

próbowalem wejść na Unite z różnej strony

To znaczy gdzie się próbujesz zalogować? A jak odłączysz sieć, to przy próbie połączenia z Unite otrzymujesz jakiś komunikat?

tvkomp2 napisał(a):

W Operze włączam UNITE i wtedy czy "utwórz konto" czy "mam już konto" po wprowadzeniu prawidłowych danych cały czas się loguje, loguje i loguje i nic sad
Jak próbuję wejść na stronę << http://www.unite.opera.com/ >> to nie może się połączyć. Jakby jakaś blokada, stąd wnioskuję, że to pewnie przez Mandrivę, bo przy Win7 nie mam najmniejszego problemu.

zielak007 napisał(a):

Powtórzę, jak odłączysz sieć, to przy próbie połączenia z Unite otrzymujesz jakiś komunikat albo czy po wpisaniu błędnych danych coś się wyświetla? Jeśli próbujesz wejść na stronę, którą podlinkowałeś, to się nie dziwię, że nie działa, bo nie ma takiej subdomeny wink Spróbuj http://unite.opera.com/ (ale logować się stąd chyba i tak nie można). Tak z ciekawości, możesz się połączyć z Operą Link? Jeśli żadnych komunikatów dalej nie otrzymujesz, to zobacz czy resetowanie ustawień przeglądarki coś da. Jeśli nie, to chyba coś pomieszałeś w systemie, bo u mnie Opera 10.6 na Mandrivie 2010.1 łączy się z Unite bez problemu. Możesz też spróbować zainstalować inną wersję Opery i sprawdzić czy działa.

tvkomp2 napisał(a):

Zresetowałem, zmieniłem Operę, wchodzi na http://unite.opera.com/ do 89% i stoi, do UNITE na konto stoi z komunikatem "trwa logowanie". Ani chybi musiałem coś z systemem namieszać. Dzięki za pomoc, poczekam na 10:70 wszak to niedługo. Pewnie będzie ok.