Nie działa cofanie przyciskiem na myszy

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
bhz napisał(a):

Witam!
Od jakiegoś czasu nie działa mi cofanie przyciskiem na myszy, który do tego służy (jest to mysz Logitech LX8 - w SetPoint ustawione jest, żeby przycisk ten odpowiadał za cofanie). W eksploratorze Windows, innych programach i przeglądarkach wszystko działa jak należy (cofa prawidłowo), natomiast problem ten występuje tylko i wyłącznie w Operze. Cofanie przyciskiem (przy pasku adresu), backspacem i myszą PPM + LPM działa.

Nie jestem w stanie ustalić przyczyny nagłego przestania działania tej funkcji. Posiadam Operę 10.70, jednak wersja także nie jest winna - po usunięciu bety i zainstalowaniu stabilnej wersji 10.61 problem nadal występuje. W ostatnim czasie nie zmieniałem żadnych ustawień SetPointa, ani systemu Windows.

Problem dotyczy także analogicznie akcji dalej. Posiadam Windows 7 64-bit. Spotkaliście się może już z takim problemem, lub może macie jakiś pomysł, żeby się z tym uporać?

zielak007 napisał(a):

Ale wersji 10.70 jest kilka i AFAIR żadna nie jest jeszcze betą wink Jeśli masz ostatni, środowy build (9034), to jest to znany błąd.

DSK-307161 [Windows] (Mouse navigation buttons not working)

Instalacja wersji 10.61 może nie skutkować, bo np. wersja testowa popsuła pliki konfiguracyjne ustawień myszy. Możesz sprawdzić czy na świeżym profilu problem również występuje albo poczekaj na wersję naprawiającą problem.

bhz napisał(a):

Wielkie dzięki za szybką pomoc! Wszystko teraz działa tak jak powinno.