bardziej przejrzysty adres linku po najechaniu myszą

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
mateusz-jak napisał(a):

Denerwuje mnie mała czytelność adresów linków na dolnym pasku w Operze. W jaki sposób mógłbym "wyostrzyć" ten cień lub zmienić kolor czcionki?
Problem widoczny w załączniku.

op.jpg

Pozdrawiam

Fr4ntic napisał(a):

Chyba trzeba znaleźć lepszą skórkę ,albo samemu zeedytować( co raczej nie jest łatwe). Ja w 10.61 korzystam narazie z domślnej i linki mi się wyświetlają na tym szarym pasku koło ikony Opera Turbo. Wątpię by dało się to ustawić.

mateusz-jak napisał(a):

to jest właśnie domyślna skórka, a nie podobają mi się żadne inne :/

Saskatchewan napisał(a):

Przenieś Pole stanu z paska Stanu na pasek Status Head, czyli teoretycznie ten sam, ale obok ikony Turbo (tak jak napisał Fr4ntic).

Fr4ntic napisał(a):

Nie jest to takie łatwe ,bo nie ma żadnej ikonki dla tego Pola stanu. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek stanu (z turbo itp) -> wygląd , nastepnie najedz kursorem w miejsce gdzie wyswietla sie linki i spróbuj przeciągnąć to na ten lepiej widoczny pasek po prawej. Możesz też sprobowac prawym na pasek stanu i przywroc domyslną konfigurację ,ale pierwszy sposób powinien zadziałać.

mateusz-jak napisał(a):

Fr4ntic! Jesteś geniuszem smile

Musiałem przywrócić domyślną konfigurację, bo nie umiałem usunąć tego pola stanu, nie dało się złapać. A potem wrzuciłem je milimetr od turbo i śmiga wyśmienicie.

Dzięki!

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by mateusz-jak:

bo nie umiałem usunąć tego pola stanu, nie dało się złapać

Dało się złapać, tylko trzeba było chwytać możliwie blisko lewej krawędzi (pole stanu, które nic nie wyświetla, ma nie więcej niż kilkanaście pikseli szerokości). Jeżeli nie jest aktywne okienko Wygląd to trzeba jeszcze dodatkowo pamiętać o trzymaniu Shifta przy przeciąganiu przycisków w inne miejsce.