logowanie do kilku portali

w dziale Strony WWW w Operze
Messyftw napisał(a):

Witam!
mam problem a mianowicie mam najnowsza opere i dopiero wczoraj coś sie jej stało...wszystko fajnie grało aż nagle nie moge zalogowac sie na facebook, na komixxach nie pokazuje mi obrazkow i ogolnie mam problemy na portalach spolecznosciowych z pokazywaniem niektorych elementow flash itp.
macie na to jakąś rade?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź

zielak007 napisał(a):

Masz włączoną obsługę JS? F12 → ☑ Włącz obsługę JavaScript. A referrer też włączony? F12 → ☑ Przekazuj dane stron odsyłających.

Messyftw napisał(a):

jest wlączone to i to:)

zielak007 napisał(a):

No to może usuń ciasteczka i upewnij się, że masz wybrane Akceptuj ciasteczka zwłaszcza w preferencjach dla witryny. Upewnij się też, że Operę Turbo masz wyłączoną. Jeśli nic to nie dało, to opisz dokładnie problem i załącz zrzuty ekranu. W ostateczności zresetuj profil użytkownika.

Messyftw napisał(a):

no wiec..nic nic i nic nie dało...wiec zresetowalem profil uzytkownika, i dalej nic -_-
taki sam problem- może spowodowane to jest przez firewalla? choc nic w nim sie nie bawiłem? antywirus tez przelecial kompa i tez nic nie znalazl ;/
a co masz na mysli mowiac o zrzutach ekranu?
w przypadku facebooka wyglada to tak że po załadowaniu strony loguje sie swoim nickiem i haslem wciskam enter, przekierowuje mnie na nowe okno logowania i za kazdym razem sie zapętla. to samo, nie przechodzi dalej...zmiana hasła tylko jest mozliwa poniewaz od zmiany hasła przekierowuje mnie na strone glowna zalogowana. ale po restarcie opery dalej to samo
w przypadku naszejklasy nie wyswietla ramki z dostepnymi znajomymi:"nie mozna połączyć z usługą"
na komixxy.pl nie pokazuje obrazków, reklamy oczywiscie chodzą.....z kazdej witryny cos urywa w sensie ze nie wyswietla jakichś elementow flash, choc YouTube gra elegancko
nie rozumiem z tego NIC. wiec blagam o pomoc bo nie nawidze siedziec na fireroxie i IE....potrzebny mi jest do pracy i obsługi interfejs opery, po prostu sie przyzwyczailem i duzo szybciej na niej wykonuje dane zadania!
pozdrawiam!

Messyftw napisał(a):

kon trojanski;/
komputer zostal przeskanowany innym antywirem i okazalo sie jaka byla przyczyna wiec dzieki za probe pomocy i pozdrawiam!