Kolejność otwierania kart

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
piotrw5 napisał(a):

Witam

Chodzi o to, że przy zaznaczonej opcji "Otwieraj nowe karty obok karty aktywnej" kolejność się trochę miesza. Gdy otworzę pierwszy link, nowa karta pojawia się za aktywną. Tak samo dzieje się z kolejnymi linkami. W efekcie gdy skończę otwierać interesujące mnie linki, pierwszy otwarty przeze mnie link, znajduje się na ostatnim miejscu, a ostatni jest pierwszy za aktywną kartą. Czy istnieje możliwość odwrócenia kolejności otwierania kart, w taki sposób, żeby otwierały się one za aktywną kartą, ale w odwróconej kolejności?

Pozdrawiam

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by piotrw5:

Czy istnieje możliwość odwrócenia kolejności otwierania kart, w taki sposób, żeby otwierały się one za aktywną kartą, ale w odwróconej kolejności?

W ten sposób jak sobie to wyobrażasz: nie da się. Możesz otwierać nowe karty na końcu paska kart i wtedy będą one miały taką kolejność jak potrzeba.

daroc napisał(a):

Ustaw sobie żeby przy zamykaniu karty otwierała się pierwsza karta otwarta z aktualnej - nie ma problemu z kolejnością.
Albo wyłącz otwieranie nowej karty obok aktywnej. Ale wtedy prawdopodobnie wygodniej będzie przeglądać karty od prawej do lewej. Karty można przeciągać i zamieniać ich kolejność, więc to też nie jest taki problem chyba.