Silverlight dla Opera Mobile

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
alamaasa napisał(a):

Witajcie,
Chciałbym w jakiś sposób uruchomić Silverligth dla Opery Mobile na WM. Udało mi się znaleźć instalkę dla Symbiana ( http://www.sciagnij.pl/programy/p/Mobile-Narzedzia-Srodowiska_programistyczne-Silverlight/13919 ), ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś podobnego dla Windowsa.
Do czego zmierzam, bo może uda się to osiągnąć bez Silverlight'a?
Otóż chciałbym sobie oglądać filmy z tvp.pl na przykład z serii "Boso przez świat", choćby ten http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/boso-przez-swiat/wideo/mexico-miasto-z-przeszlosci/29690 korzystając z telefonu.
W pewnych miejscach / okolicznościach, tak jest po prostu wygodniej np. w łóżku smile
Pomożecie?

volumepl napisał(a):

A którą wersję Windows Mobile posiadasz?

alamaasa napisał(a):

Originally posted by volumepl:

A którą wersję Windows Mobile posiadasz?WM 6.5 Professional

volumepl napisał(a):

Spróbuj stąd: http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/devices/devices.mspx (wykrywa system operacyjny, czyli najlepiej przez telefon). Nie wiem, czy wogóle na WM 6.5 jest Silverlight, miał podobno wyjść we wrześniu ubiegłego roku, ale wyszedł tylko dla WM 7. Dlatego nic nie obiecuję.

alamaasa napisał(a):

Originally posted by volumepl:

Spróbuj stąd: http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/devices/devices.mspx (wykrywa system operacyjny, czyli najlepiej przez telefon). Nie wiem, czy wogóle na WM 6.5 jest Silverlight, miał podobno wyjść we wrześniu ubiegłego roku, ale wyszedł tylko dla WM 7. Dlatego nic nie obiecuję.wydaje mi się, że nie da rady ale jeszcze będę kombinował.
a może Ty albo ktoś z czytających to forum wie jak zainstalować http://port25.technet.com/archive/2007/03/29/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx na Opera Mobile?