Wyszukiwanie metodą POST

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
Quetzal00 napisał(a):

Dzień dobry.
Korzystam z Opery Mini 4.2.0663 (najnowsza kompilacja z jaką jest w stanie współpracować mój telefon)
Mam pytanko związane z wyszukiwarkami.
To, że nie da się zsynchronizować wyszukiwarek funkcją Opera Link to niestety już sam zauważyłem, natomiast czy da się w ogóle stworzyć wyszukiwarkę wykorzystującą metodę POST (bardzo przydałyby mi się kilka takich wyszukiwarek, ale nie jestem w stanie ich stworzyć i zaczynam podejrzewać, że to chyba niemożliwe).

volumepl napisał(a):

Nie da się niestety tworzyć takich wyszukiwarek. Możesz dodawać wszystkie wyszukiwarki dostępne na stronach. Z ciekawości - co miałyby te wyszukiwarki robić?

Quetzal00 napisał(a):

Szkoda - przez wyszukiwarki jest znacznie szybciej niż przez zakładki.
Co miałyby wyszukiwać? Te, na których najbardziej by mi zależało służyłyby do przeszukiwania katalogów bibliotecznych w systemie Sowa.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by volumepl:

Nie da się niestety tworzyć takich wyszukiwarek.

Piszesz oczywiście o niemożliwości stworzenia takiej wyszukiwarki przy pomocy Opery Mini 4.2.0663?

Originally posted by Quetzal00:

Szkoda


Załadowałem http://www.mbp.jaslo.pl/sowa-www/sowacgi.php
Prawoklik w pole do wpisywania i "Utwórz wyszukiwarkę".
Utworzyło, owszem - nie da się utworzyć takiej, żeby np. wybrać jednoczesne szukanie w tytułach i nazwiskach autorów. Ale można zrobić osobną do tytułu i osobną do nazwiska.
A czy po włączeniu synchronizacji w OperzeMini te wyszukiwarki się ściągają i działąją sprawdź sam.

volumepl napisał(a):

Tak, pisałem o możliwości ich utworzenia w Operze Mini, ale jak wcześniej było wspomniane Opera Link nie synchronizuje wyszukiwarek z telefonu (u mnie też nie zsynchronizowało).

Quetzal00 napisał(a):

Originally posted by Ryszard:


Załadowałem http://www.mbp.jaslo.pl/sowa-www/sowacgi.php
Prawoklik w pole do wpisywania i "Utwórz wyszukiwarkę".
Utworzyło, owszem - nie da się utworzyć takiej, żeby np. wybrać jednoczesne szukanie w tytułach i nazwiskach autorów. Ale można zrobić osobną do tytułu i osobną do nazwiska.Pozwolę sobie dopytać - zrobiłeś to zwykłą Operą Mini 4.2 dla javy (znaczy się java na telefonie bez systemu operacyjnego)?
Bo u mnie w żaden sposób nie idzie.
Jak kliknę na pole wyszukiwania tam gdzie powinny być "opcje" i "dodaj zakładkę" jest tylko "ok." (nawet po odświeżeniu)
Mogę jedynie na siłę stworzyć wyszukiwarkę od podstaw i wpisać do niej ręcznie adres ale wtedy działa dokładnie tak samo jak zakładka.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Quetzal00:

Pozwolę sobie dopytać - zrobiłeś to zwykłą Operą Mini 4.2 dla javy (znaczy się java na telefonie bez systemu operacyjnego)?

Nie. Przepraszam, myślałem że z mojej odpowiedzi jasno wynika - użyłem komputerowej Opery. Nie używam telefonicznej Opery więc dopiero z odpowiedzi volumepl dowiedziałem się, że przez OperaLink nie da się zsynchronizować wyszukiwarek z Opery komputerowej z Operą telefoniczną