IE nie działa flash, pomocy?

w dziale Po godzinach
porter111 napisał(a):

Mam taki problem z IE i odtwarzaniem reklam. Na jednym koncie w vista 32 (administratora) wszystko jest ok na drugim w IE brak reklam. Są tylko puste ramki, białe pole pop prostu nic! Pobierałem adobe flash player i nic nie pomogło. Może ktoś wie o co tu może chodzić? Pobierałem z tej strony link i nic nie pomogło! Może ktoś pomóc o co tu chodzi bo już wymiękam.
Niestety osoba która korzysta na drugim koncie przyzwyczajona jest do IE.

lemari napisał(a):

A co tu pokazuje: http://www.adobe.com/software/flash/about/

porter111 napisał(a):

Przechwytywanie.JPG 2.JPG Chyba że wszystko ok. Co ciekawe problem tan występuje chyba tylko na onecie bo wp i gazeta jest ok. Wygląda to tak jak na załączniku.

lemari napisał(a):

Wyczyścić cache przeglądarki ?

porter111 napisał(a):

A tak dokładniej to jak to należy zrobić w IE? Jeszcze raz to instalowałem i nadal nic! może coś z tym formatem active x ale nie wiem jak to "ugryźć".

lemari napisał(a):

Originally posted by porter111:

jak to należy zrobić w IE?


narzędzia → opcje internetowe → usuń → tymczasowe pliki internetowe

porter111 napisał(a):

2.JPG Dzięki że próbujesz mi pomóc ale nic nie działa. Zrobiłem jak podałeś niestety nie pomogło. Wygląda tak jak na załączniku nr 1. Główna reklama na onecie czasem się pojawia ale za to chociażby po lewej stronie brak całkiem menu i niżej też żadnych obrazków.1.JPG
Poza tym pojawiła się nowa ciekawostka (załącznik nr 2) ale to chyba nie w tym problem bo wcześniej nie było ostrzeżenia a reklamy i obrazki nie działały od dwóch tygodni.

lemari napisał(a):

Originally posted by porter111:

Poza tym pojawiła się nowa ciekawostka


http://forum.dobreprogramy.pl/wirus-stronie-glownej-onetu-t414682.html?hilit=wirus%20na%20onet#p2650403

KORraN napisał(a):

Originally posted by lemari:

Originally posted by porter111:

Poza tym pojawiła się nowa ciekawostka


http://forum.dobreprogramy.pl/wirus-stronie-glownej-onetu-t414682.html?hilit=wirus%20na%20onet#p2650403


http://niebezpiecznik.pl/post/wirus-na-onecie/

coldbluefire napisał(a):

Firewall czy program do blokowania reklam nie są czasem powodem?
BTW niech osoba przyzwyczajona do IE zacznie się przyzwyczajać do Opery :E trochę poboli i przejdzie (wiem że ciężko zmienić przyzwyczajenia)

porter111 napisał(a):

W IE nie mam żadnego programu do blokowania reklam a zapory i tego typu rzeczy nie zmieniałem. Tylu fachowców i naprawdę nikt nie ma pomysłu jak to rozwiązać?cry Czasami jak jest na onecie duża reklama na cały ekran to mam tylko jej kontury, zarys w ramce ale bez zawartości i bez krzyżyka do wyłączenia.

coldbluefire napisał(a):

Originally posted by porter111:

W IE nie mam żadnego programu do blokowania reklam a zapory i tego typu rzeczy nie zmieniałem. Tylu fachowców i naprawdę nikt nie ma pomysłu jak to rozwiązać?cry Czasami jak jest na onecie duża reklama na cały ekran to mam tylko jej kontury, zarys w ramce ale bez zawartości i bez krzyżyka do wyłączenia.Nie wiem co jest w IE bo patykiem nie dotknę :E zaś jeśli idzie o "program do blokowania reklam" chodziło o program do blokowania reklam a nie część IE. (Adkrówka np.) Zapory zmieniać nie musiałeś wystarczy że coś zostało zmienione w ustawieniach. (może ktoś używał Twojego kompa np.) Odinstaluj flesza (program do dezinstalacji winien być na stronie producenta) zainstaluj starszą bądź nowszą wersję. U mnie osobiście najnowsza zawiodła (efekt żabulca na YT) BTW na forum Operki szukasz nie dość że specjalistów to jeszcze w sprawie IE?! Wstyd :E hihihi ;-)
P.S. co Ty? Fan reklam? Chcesz oglądać zawartość czy ta ramka Cię wnerwia? ;-)

zielak007 napisał(a):

@porter111: jesteś pewny, że zainstalowałeś w ogóle Flash Player 10.1 for Windows Internet Explorer? To jest inna wtyczka niż Flash dla pozostałych przeglądarek.

stahooo napisał(a):

Chyba wiem w czym problem. Na mojej stronie, w przeglądarkach innych niż IE, działało wszystko bez zarzutu (flash). Natomiast w IE coś się waliło, nie pojawiało się tło, itd. Okazało się że aplikacja flash jaką miałem na stronie była wpisana w html jako "ActiveX" właśnie, pomimo że działała w IE, wywoływała pewne błędy. Zamieniłem wpis w html'u który odnosił się do aplikacji z "ActiveX" na "Flash" (w DreamWeaver'ze). Zadziałało, działa mi i aplikacja i elementy tła które były niewidoczne gdy aplikacja działała pod nazwą ActiveX. Jeśli więc strony mają reklamy wpisane jako ActiveX, możesz mieć problemy z ich odtwarzaniem. A swoją drogą... kto przy zdrowych zmysłach używa IE p ?

Pozdrawiam.