Nie otwierający się link

w dziale Strony WWW w Operze
bananjp napisał(a):

Next problem z Operą, na stronie http://chrzanowski24.pl/index.php chcę kliknąć na drugi odnośnik "Śmigłowiec wielozadaniowy Kamow Ka-50/52" i co, i nic. W każdej innej przeglądarce jest Ok tylko Opera świruje
Jak u Was, czy link działa jak klikniecie ? Zaczynam mieć dość fanaberii Opery.

Saskatchewan napisał(a):

Nie działa, ale z winy strony, a nie Opery. W kodzie jest coś takiego (wyciąłem kupę tekstu, bo wygląda jakby wstawili cały artykuł do atrybutu title):

<a title="(...) Jego nazwa w terminologii NATO to Hokum, a w Rosji "Czarny Rekin (Чёрная акула)". Na razie wyprodukowano tylko kilka sztuk i nie rozpoczęto masowej produkcji. (...) Czytaj wiecej  
    	    " href="/blogi/smiglowiec-wielozadaniowy-kamow-ka-50-52"> 
  			Śmigłowiec wielozadaniowy Kamow Ka-50/52</a> 


Chodzi o to, że w środku title wstawili znaki cudzysłowu, czyli tak naprawdę zakończyli ten atrybut. Kwestia obsługi błędów, a ten jest wręcz idiotyczny, zatem nie dziwię się, że nie działa.

bananjp napisał(a):

Dzięki, będę interweniował p

Ryszard napisał(a):

Niestety - to nie Opera świruje tylko inne przeglądarki. Te linki mają w TITLE wpakowaną całą treść artykułów, do których się odnoszą. I niestety w treści tych artykułów używane są znaki " a te znaki jednocześnie kończą zawartość TITLE. I Opera robi tak jak powinna - nie domyśla się co autor strony miał na myśli ale wyświetla to co dostaje. A dostaje takie coś, że nie wiadomo gdzie się zaczyna adres.
Że inne adres znajdują - bo mają mechanizm zgadywania intencji autora wink i dlatego tak szybko działają.

Inna sprawa, że pomysł z wpakowaniem w title linku całego tekstu wiele mówi o geniuszu autora.