Problem z uciętą zawartością po rozwinięciu linków - OM 5.1.21214

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
morawcik napisał(a):

Witam.
Mam taki problem, że jak rozwinę linki na stronie to nie wyświetla mi ani wszystkich linków ani reszty strony. Ucina i nic nie można dalej czytać. Jest to błąd czy można to jakoś "naprawić"?

volumepl napisał(a):

A o jaką stronę chodzi?

morawcik napisał(a):

Z tego co zauważyłem to na każdej stronie gdzie zwija linki.

volumepl napisał(a):

Może jakiś konkretny przykład, bo nie zauważyłem u siebie takiego problemu.

morawcik napisał(a):

Np. w treści wiadomości na poczta.o2.pl lub forum.unity3d.com/forums/10-Unity-Support kilka(naście) tematów jest normalnie, reszta zwinięta i po rozwinięciu ucina zawartość strony.

volumepl napisał(a):

Już wiem o co chodzi. Nie da się wyświetlać wszystkich linków w szerokości ekranu. Dlaczego? Wszystko zależy od tego, jak strona została stworzona. Informatycy zajmujący się projektowaniem tak dostosowali CSS, żeby strona pokazywała się tak, a nie inaczej. Jedynym sposobem jest włączenie małego ekranu (widoku jednokolumnowego). Ale wtedy może się "rozleźć" cała strona.

morawcik napisał(a):

Problem w tym, że cały czas używam małego ekranu.

volumepl napisał(a):

Używasz małego ekranu i nadal masz ten problem? To zmień w opera:config "Fix text to screen" na No, zjedź na dół strony i naciśnij "Save". Jaką masz rozdzielczość wyświetlacza? Sprawdziłem i u mnie takiego problemu nie ma.

morawcik napisał(a):

Zrobiłem wg twojego polecenia i trochę pomogło (czyt. nie wszędzie tam gdzie zwijało linki/tematy, zwija) ale reszta jest tak samo. Dzięki tej "stronie" config wyłączyłem sobie zwijanie tych linków i można powiedzieć, że jest po sprawie.
Dzięki.

PS. Co do rozdzielczości to 240x400

smyru napisał(a):

Faktycznie, ostatni zwinięty fragment po rozwinięciu jest u mnie widzialny jedynie w postaci 3 pierwszych wpisów.