[Unite] My Webcam + [UserJS] BreadCrumb_URL

w dziale Aplikacje dla Opery
sudione napisał(a):

Witam serdecznie!
Mam problem z dwoma "aplikacjami"
1. Używam od czasu do czasu Unite i kiedyś dawno dawno temu podobała mi się aplikacja My Webcam. Niestety ktoś skasował tę aplikację z serwera Opery! Dlaczego? Czy aplikacja jeszcze powróci? Z sieci wyczytałem, że wersja, która stabilnie działała to tylko z Operą 10.10, może ktoś z Was ma działający "My Webacm" właśnie z tą wersją Opery? Z góry będę wdzięczny!smile
2. Usunąłem Pasek tytułowy Windowsa , gdy używam Opery za pomocą aplikacji Opera Launcher. Wygląda to mniej więcej tak-> kliknij tutaj Jestem naprawdę zadowolony, bo nawet na netbookach można jako tako pracować, ale niestety nie widzę nagłówków które były wyświetlane na pasku tytułowym. Zainteresowałem się więc JS Breadcrumb URL Wszystko niby jest pięknie jak na załączonym wcześniej screen'ie, ale kolor czcionki z której korzysta Breadcrumb URL to ta, która jest główna na oglądanej właśnie stronie i nie zawsze jest czytelna.sad Czy da się zmienić ten skrypt tak, aby to była np. czcionka różowa albo żółta lub jakakolwiek uniwersalna?
POZDRAWIAM SERDECZNIE i z góry dziękuje bardzo za okazaną jakąkolwiek pomoc!smile

zielak007 napisał(a):

1. Tę aplikację ktoś skasował z serwera?

2. A może być dodane tło do tego tekstu? Bo szczerze mówiąc koloru coś mi się nie udaje zmienić bigsmile

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by zielak007:

1. Tę aplikację ktoś skasował z serwera?

Na starszych Operach strona się wyświetla normalnie. Na 10.62 dostałem tylko komunikat o problemach z kompatybilnością:

Sorry, this application is not approved for your device/browser

This application contains elements which will not be displayed correctly on your device. This may be the result of a choice made by the author or by Opera Software staff.

Read more about target devices in our FAQ.

bananjp napisał(a):

Originally posted by zielak007:

1. Tę aplikację ktoś skasował z serwera?


No p
unite apl.jpg

zielak007 napisał(a):

Rzeczywiście na Operze 10.6 jest ten komunikat a na 10.10 i 10.70 już nie. Nie ma to jak stara, dobra wersja 10.10 wink
Plik aplikacji My Webcam 2.1, ale nie wiem jak oszukać Operę 10.6, aby dało się to zainstalować (wyświetla się komunikat, że instalacja się nie powiodła i proszę spróbować później) a jeśli się to uda, to nie wiem jak to wpłynie na pracę przeglądarki.

sudione napisał(a):

Witam ponownie!
Bardzo dziękuję Panowie za pomoc i poświęcony czas!smile
O ile 1-wszy problem pewnie zniknie po pojawieniu się nowej stabilnej wersji Opery, tak problem numer 2 mnie dobija.:| Najpierw podziękuję Ci zielak za poprawienie JS'a, ale "gryzie" on mi się ze skryptem AutoSizer2-1!;( W tym przypadku AutoSizer niestety nie działa. Po usunięciu BreadCrumb_URL'a wszystko wraca do normy. Dlaczego? Czy ktoś wie dlaczego te dwa skrypty się "gryzą"?
POZDRAWIAM SERDECZNIE i proszę o dalsze wsparcie.bigsmile

zielak007 napisał(a):

Jeśli nie potrzebujesz, aby skrypt BreadCrumb URL działał na obrazkach, to możesz skorzystać z tej wersji. Jeśli jednak tego potrzebujesz, to może znajdziesz jakąś alternatywę dla Autosizera, która działa z powyższym skryptem w tym wątku. A może przyjdzie ktoś obeznany i poprawi te skrypty, aby się nie gryzły smile