Ładowanie obrazków

w dziale Opera
pieknusi napisał(a):

Witam - często w Operze zdarza się, że niektóre obrazki nie ładują się do końca - nie pomaga wtedy kliknięcie PPP -> odśwież obrazek - trzeba kliknąć otwórz obrazek a potem przycisk odśwież. Zdarza się również tak, że niektóre obrazki zaczynają się ładować od początku - tak w nieskończoność. Dzieje się to losowo. Czy ktoś ma podobny problem?

lemari napisał(a):

Originally posted by pieknusi:

Dzieje się to losowo.


np. na funiaste.net, ale "losowo" (czyli rzadko)

Originally posted by pieknusi:

Czy ktoś ma podobny problem?


Zachciało się być forpcztą mobilnego internetu, to cza cierpieć devil i cry

pieknusi napisał(a):

Originally posted by lemari:

Zachciało się być forpcztą mobilnego internetu, to cza cierpieć <img src=" class="smilie" width="17" height="18"> i <img src=" class="smilie" width="27" height="18">Takie rzeczy ujawniają się właśnie przy bardzo powolnym połączeniu (po wykorzystaniu limitu). Najczęściej dotyczy to stron typu demotywatory.pl/komixxy.pl i innych gdzie są duże obrazki do załadowania.

filip3434 napisał(a):

Denerwuje mnie, że ładujące się obrazki mają poziome paski, które po kliknięciu znikają.
Co to może być?

zielak007 napisał(a):

Pokaż zrzut ekranu z tą przypadłością i adres przykładowej strony, na której to występuje. Jaka wersja Opery/system? Może używasz jakiegoś skryptu użytkownika, który powoduje problemy?

filip3434 napisał(a):

Tutaj zdjęcie

http://zapodaj.net/ba5baad34dab.png.html

Pojawia się to na każdej stronie. Te paski pokazują miejsce do którego zdjęcie zostało wczytane w danym okresie czasu, gdyż większe obrazy ładują się stopniowo(od góry).

Wersja
10.62
Kompilacja
3500

Windows 7 32bit

Ze skryptów to używam tylko google translatora.

zielak007 napisał(a):

Aha, teraz znalazłem informację o tym. Jest to znany i zgłoszony błąd. Musisz albo czekać na nowszą wersję albo powrócić do powiększenia 100% (bo to się dzieje tylko, gdy powiększenie jest >100%). Jeśli tekst byłby jednak zbyt mały, to możesz ustawić minimalny rozmiar czcionki w Ctrl+F12 → ZaawansowaneCzcionki lub opera:config#UserPrefs|MinimumFontSize.

filip3434 napisał(a):

Dzięki za odpowiedź!
Ten błąd nie jest na tyle dotkliwy, więc spokojnie poczekam na kolejną wersje.