Samoczynna aktualizacja - przywracanie funkcjonalności.

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Snear napisał(a):

Wczorajszego dnia, nie wiedzieć dlaczego Opera (9,64) samoczynnie się zaktualizowała, wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem to, bo wiem że aktualizacja przebiega w sposób manualny. Od razu wyjaśnię, że nikt z komputera nie korzystał, rano była stara Opera, po ponownym jej uruchomieniu wieczorem już nowa, bez jakichkolwiek powiadomień. Przy próbie powrotu do starej wersji natknąłem się na szereg problemów, dlatego postanowiłem dać szansę nowej, z większością niedogodności nowej odsłony sobie poradziłem, nierozwiązane przedstawiam poniżej.

Najbardziej irytującą mnie rzeczą jest wybór wyszukiwarki rozciągnięty na całą szerokość okna (patrz screen), niegdyś ograniczał się on do długości najdłuższej nazwy wyszukiwarki.

opera1.PNG

Kolejną sprawą jest pole znajdź na stronie (ctrl+f) z opcją wyboru położenia wyłącznie przy krawędziach, da się to zmienić na swobodne okienko? Analogicznie do tego chciałbym również żeby okienko z opcją zapamiętania hasła pojawiało się swobodne.

Z przyciemnianiem strony przy wyszukiwaniu sobie poradziłem, jednak jak poradzić sobie z tym gdy w grę wchodzi menadżer haseł oraz pobieranie pliku?

Pozdrawiam, Snear.