Opera gubi wszystkie zakładki.

w dziale Opera
johnkarpenter napisał(a):

Opera zaczyna delikatnie mówiąc doprowadzać mnie do zdenerwowania. Po raz drugi w ciągu ostatnich 2 miesięcy wyrzuciła/zgubiła/usunęła z siebie wszystkie zakładki jakie w niej miałem. Zakładki były. Operę wyłączyłem, po ponownym włączeniu nie ma ani jednej zakładki. Ostatnią kopię mam sprzed miesiąca, więc mnóstwo rzeczy poszło w siną dal. Drugą niesamowicie denerwująca rzeczą jest to, że raz na jakiś czas po przywieszeniu się opery i po jej ponownym włączeniu traci ona wszystkie okienka z sesji, więc jeżeli ktoś nie zapisał sesji ręcznie, wszystko tracimy. Opera bardzo często potrafi zabierać 50% mocy obliczeniowej procesora i konieczny jest jej restart. Nie wspomnę już o tym że przy otwartych ok. 50 różnych stronach bardzo często bierze 1-1,5 GB ramu co jest po prostu nie do zniesienia. Kurde tak lubię ten program, ale po raz kolejny straciłem mnóstwo zakładek z ulubionymi stronami itd. I nie mam pomysłu na odzyskanie tego.

bananjp napisał(a):

A Opera Link była włączona ?
Wolnoć Tomku w swoim domku ale

Nie wspomnę już o tym że przy otwartych ok. 50 różnych stronach

, jak to ogarniasz ??

johnkarpenter napisał(a):

Opery Link do tej pory nie znałem. Myślę, że warto się temu lepiej przyjrzeć. Co do 50 otwartych kart - jakoś nie uważam żeby to było niesamowicie dużo. Przeglądasz strony, znajdujesz nowe ciekawe rzeczy i nie masz czasu ich w tym momencie przeczytać to wrzucasz je właśnie w nowe karty, by zobaczyć je później. Ew. siedzą tam strony, które przeglądam codziennie.

Saskatchewan napisał(a):

50 kart w trakcie "riserczu" to może nie jest dużo, ale jeżeli chodzi o regularne/codzienne przeglądanie to jest to bardzo dużo. Jeżeli chodzi o duże zużycie pamięci, to jestem ciekaw, czy to Opera zżera Ci tą pamięć, czy raczej Flash.

Co do tematu - było już kilka takich wątków (i to całkiem niedawno o ile dobrze pamiętam). Spróbuj poszukać na forum i poczytać, a może znajdziesz jakieś rozwiązanie.

manticos36 napisał(a):

Witam.

Mam ten sam problem , wersja 11.01. Nie pamięta zakładek, czy ktoś wie i podpowie co trzeba zrobić ?

Pozdrowionka

Medium napisał(a):

Originally posted by johnkarpenter:

Opera zaczyna delikatnie mówiąc doprowadzać mnie do zdenerwowania. Po raz drugi w ciągu ostatnich 2 miesięcy wyrzuciła/zgubiła/usunęła z siebie wszystkie zakładki jakie w niej miałem. Zakładki były. Operę wyłączyłem, po ponownym włączeniu nie ma ani jednej zakładki.


ZAKŁADKI czy OTWARTE KARTY przy ustawieniu startu z kontynuacją sesji?