2 opery na jednym komputerze

w dziale Opera
Noqa napisał(a):

Na moim komputerze są zainstalowane 2 Opery - jedna w wersji 10.00 Beta 3, której używam ja i druga w wersji 10.63, której używa mój brat.

Na obu są różne ustawienia, różne zakładki, oddzielne historie, etc. Ale chciałbym teraz tą moją wersję upgrade'ować. Jednak wszystkie nowe instalacje odnoszą się tylko do "normalnej" Opery brata, a nie do mojej.

Jest jakaś szansa by to zrobić? Albo zupełnie od nowa zainstalować nową Operę (ta byłaby już trzecia), a potem przenieść do niej zakładki, wyszukiwarki, itd.?

Fr4ntic napisał(a):

Moze nie za dobre rozwiązanie ,ale może zainstaluj sobie Opere 11

zielak007 napisał(a):

Zainstaluj Operę instalatorem klasycznym + pliki językowe. Albo skopiuj zawartość folderu instalacyjnego Opery brata do folderu swojej Opery. Jednakże wcześniej wykonaj kopie zapasowe Twojego profilu oraz profilu brata. Ale skoro chcecie używać tej samej Opery, to (jeśli macie różne konta w systemie) możecie używać tej samej instalacji z własnymi profilami.

A instalacja w zamian tego testowej Opery 11, to rzeczywiście niezbyt dobre rozwiązanie.

Medium napisał(a):

Ja mam 4 Opery na dysku, wszystkie z instalatora MSI i za każdym razem MOGĘ wybrać folder docelowy poprzez link "Zmień" w instalatorze.

W razie czego link do pobrania (może trzeba będzie kliknąć na mały niebieski javoskryptowy link Advanced options):
http://www.opera.com/browser/download/?os=windows&ver=10.63&local=y

Noqa napisał(a):

Dziękuję wszystkim, kiedy tylko będę miał dostęp do tamtego komputera to zobaczę, jak się sprawdzają rady smile