Opera mini mod 4.2

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
kartofel79 napisał(a):

Witam jak o temacie ta opera nie na interfejsu polskiego i jest bardziej rozbudowana z masa funkcji w porównaniu do OM 4.2 a że z angielskiego jestem noga może ktoś podać odnośnik na którym opisane są funkcje i ich zastosowanie w naszym ojczystym języku

Quetzal00 napisał(a):

Odświeżam temat bo sam tego bardzo długo szukałem i wreszcie znalazłem. Opisy są niestety po angielsku, ale słownik lub tłumacz google wystarczą, żeby skonfigurować operę Mini nawet jak ktoś niewiele rozumie z angielskiego.
Mnie te inf. bardzo pomogły, może i innym się przydadzą:
Navigation Setting:
<i>Link removed by moderator</i>
General Setting:
<i>Link removed by moderator</i>
Text Setting:
<i>Link removed by moderator</i>
Network Setting:
<i>Link removed by moderator</i>
Config:
<i>Link removed by moderator</i>


Aleksander napisał(a):

Please do not link to modded versions of Opera Mini on the forums. Doing so again will result in a ban.

Ryszard napisał(a):

@Aleksander - bardzo uprzejmie proszę powtórzyć swoją wiadomość po polsku.

andol napisał(a):

Aleksander poprosił, aby nie podawać na forum linków do zmodowanych wersji Opery Mini. Następnym razem użytkownik podający takie linki zostanie zbanowany.

Ryszard napisał(a):

No bo wiesz w świetle:

Originally posted by kartofel79:

z angielskiego jestem noga


i

Originally posted by Quetzal00:

są niestety po angielsku


wychodzi, że Aleksander swoim wystąpieniem się ... wink

andol napisał(a):

Aleksander jest globalnym moderatorem i zrobił to, co do niego należało (a biorąc pod uwagę stanowisko Opera Software wobec nielegalnych przeróbek - zrobił to delikatnie). Wcale nie musi znać polskiego, więc nie musiał wiedzieć, co tam pisze użytkownik - treść wypowiedzi nie miała tu żadnego znaczenia. A autor zmoderowanego posta może skorzystać z:

Originally posted by Quetzal00:

ale słownik lub tłumacz google wystarczą


Ryszard napisał(a):

Originally posted by andol:

Wcale nie musi znać polskiego


I vice versa.
Naprawdę nie widzę powodu dla którego globalny moderator nie może skorzystać z jakiegoś automatu tłumaczącego. Nie chodzi mi o dociekanie przez niego treści wypowiedzi tylko użycie wersji "Link usunięty przez moderatora", "Proszę nie linkować do modded wersje Opery Mini na forum. W ten sposób ponownie spowoduje zakaz."
(Jak widać powinien też popracować nad prostotą wypowiedzi wink )
Bo jest u siebie? No właśnie, a my jesteśmy gośćmi.
Znam jeszcze inne hasła - dyskryminacja z powodu narodowości i używanego języka albo urażenie godności osobistej.

andol napisał(a):

Tu chodzi o poważne WYKROCZENIE - zamieszczanie linków do nielegalnych wersji, i to na forum producenta oryginalnej wersji. Więc nie kadź mów tu o godności osobistej i dyskryminacji.

Punkt 3. regulaminu - po polsku.

Twoim zdaniem, zanim angielska policja zgarnie kradnącego w markecie Polaka, powinna (aby go przypadkiem nie urazić) wezwać najpierw tłumacza? Tłumacza mu dadzą na komisariacie - tu też wypowiedź Aleksandra została przetłumaczona (nie natychmiast? o wybacz!).

No i tutaj:

Moderatory zajmą się wiadomościami łamiącymi zasady forum poprzez zamykanie wątków oraz usuwanie lub edycję wiadomości. Bardzo poważne lub powtarzające się wykroczenia mogą skutkować stałym zablokowaniem dostępu do witryny (banem). Moderatorzy zwykle pozostawiają notkę informującą o przyczynie moderacji. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, skontaktuj się z nim bezpośrednio, zamiast wysyłać swoje uwagi na forum.