Dziwny problem.

w dziale Opera
betek92 napisał(a):

Witam forumowiczów!

Od pewnego czasu, raz na jakiś czas dzieje się coś dziwnego z operą... a dokładniej gdy przeglądam forum to nie wczytuje wszystkich obrazków, odświeżanie nic nie daje, a strona wydłużaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa się. Czy może wie ktoś jak to naprawić? Dodaje foty z tym:
cojestzopera2.png
cojestzopera.png

zielak007 napisał(a):

hi

Jaka wersja Opery? Aktualizacja czy świeża instalacja? Jaki system? Czy po zresetowaniu ustawień przeglądarki problem nadal występuje? Używane skrypty i style użytkownika? Czy w innych przeglądarkach dzieje się tak samo? Jaki jest adres tego forum? Nie zadaję za dużo pytań? wink

betek92 napisał(a):

Opera 10.63, win 7 x86, jakiś czas temu przeinstlowywałem, ponieważ występował ten sam problem, jednak na jakiś czas się uspokiło i 2 dni temu powrót :sss. zaraz spróbuje zresetować przeglądarkę i zobaczę czy coś pomogło, skrypty podstawowe, styl także. w innych przeglądarkach ten błąd nie występuje.

KazikC napisał(a):

widzę że na zdjęciu cojestzopera.png masz pomniejszenie do 20% i dopasowanie do szerokości, wydaje mi się że przy takich ustawieniach widok jest prawidłowy.

betek92 napisał(a):

niet ;s dałem widok 100% i 20%, nie mam włączonego dopasuj do szerokości. uruchomiłem opere na ubuntu i tam wszystko pięknie śmiga :s tak mnie dziwi, że 3 dni i jeszcze się nie naprawiło,zwykłe w ciągu kilku godzin normalnie wszystko działało :/