SZABLONY

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Wizzardfootbag napisał(a):

Jako, że chciałbym się przestawić z thunderbirda na operę, a klienta poczty używam głównie w pracy potrzebna mi jest opcja "SZABLONY". Czy w Operze jest możliwość stworzenia szablonu wiadomości? Często wysyłam jakieś szablonowe prezentacje do klientów i niestety nie wchodzi w grę kopiowanie za każdym razem treści i tematu tej wiadomości bo zajmuje mi to zbyt dużo czasu.

Pozdrawiam

Ryszard napisał(a):

Każda wysłana wiadomość jest takim "szablonem". Otwierasz widok WYSŁANE, wybierasz na liście wiadomość - klik żeby zaznaczyć, klawisz [D] i wpisujesz nowy adres. Można też dwuklikiem otworzyć taką wysłaną wiadomość ale wtedy trzeba usuwać starych odbiorców i wpisywać nowych.
Tu http://my.opera.com/Ryszard/albums/show.dml?id=2094851 ilustrowana instrukcja tworzenia nowego filtru/widoku - może się przydać. Szczególnie ostatni obrazek.

Wizzardfootbag napisał(a):

Ok, trochę to utrudnione w operze ale da się znieść. A czy jest możliwość żeby ustawić taki filtr który będzie wyświetlał wszystkie wiadomości od jakiegoś tam adresu mailowego? Pracuję z dużą ilością klientów i chciałbym żeby każdy miał swój filtr który by za mnie porządkował wiadomości. Jeżeli jest taka opcja to jak to zrobić?

Wizzardfootbag napisał(a):

Dobra już sobie poradziłem, dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.