Problem z miniaturami YouTube na Facebooku...

w dziale Strony WWW w Operze
STGCorp napisał(a):

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem Opery, po przesiadce z Firefoxa... Mam problem z miniaturami na facebooku. Chodzi o to, że po udostępnieniu jakiegokolwiek filmu z youtube nie wyświetla się miniatura. Próbowałem już restartu profilu, sprawdzałem na kilku komputerach i ciągle mam ten problem. Z innymi przeglądarkami (u mnie IE i Firefox) problem nie występuje. Tzn prawidłowo dodawany jest obrazek. W Operze dodaje się taka niebieska klatka. Próbowałem też z blokowaniem/odblokowaniem zawartości i efektów brak.
Znalazłem identyczny temat na jakimś innym forum, ale rozwiązania nie było. Chociaż przynajmniej wiem, że nie tylko mnie ten problem dotyczy.

Czym to może być spowodowane? Ma ktoś jakieś pomysły, a może już istnieje rozwiązanie?

Wygląda to tak:
Przechwytywanie.PNG

Wersja Opery to 10.63, czysta bez żadnych własnych skryptów itp.

Ryszard napisał(a):

Jesteś pewien, że to dotyczy Opery wink
Może chodzi o same filmy?
Udostępniłem http://www.youtube.com/watch?v=GNUMnT9WiHw - jest miniaturka i nie jest to początek ani koniec filmu. Powiedziałbym, że miniaturką jest najatrakcyjniejszy kadr.
A http://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmY&feature=share nie ma miniaturki. Tylko taki fragment obrazka "play" jaki pokazałeś.
Dla pierwszego filmu miniaturka była już w okienku zatwierdzania a dla drugiego filmu już wtedy jej nie było.
A filmik http://www.youtube.com/watch?v=aYoT-JiA5G0 udostępniłem przez okienko "O czym teraz myslisz?" na faceboku a nie przez kliknięcie w [Udostępnij] na youtube - miniaturka jest.
Natomiast włażenie karty do zatwierdzenia udostępniania pod film po kliknięciu w [Udostępnij] na youtube jest bardzo denerwujące i niewygodne.

STGCorp napisał(a):

No właśnie z ciekawości sprawdziłem te filmy u siebie i masz rację. Ale w Chrome miniaturki tworzą się dla wszystkich filmików które wymieniłeś. Także problem jest raczej po stronie przeglądarki.