Kolejny problem z przypadkowym(?) kliknięciem

w dziale Opera
pawelewap napisał(a):

Oglądałem na youtube wystep 1 uczestnika mam talent, majac zalozone sluchawki na chwile przesunałem głowe w bok, bo chciałem coś sprawdzić w pokoju, wtedy zaczeła otwierać sie w tej samej karcie strona tego oficjalnego kanału z YT co dodal wlasnie m.in. ten filmik, nie zdażyłem zatrzymać i się pojawiła strona ich profilu. Dodam, że nie przegladałem jej wcześniej, więc czy możliwa jest jakaś kombinacja przycisków myszki, czy bardziej prawdopodobne jest, że widocznie akurat tam był kursor i nieświadomie kliknąłem?? Bo żeby samo przeszło bardzo dziwne...

Poza tym przy innym filmiku spróbowałem kliknąć chyba 2 przyciski myszy na raz i pojawiła się lista wszystkich komentarzy, choć kursor był w ogóle w innym miejscu niż odnośnik do nich.

zielak007 napisał(a):

Widocznie zmodyfikowałeś standardową konfigurację gestów twarzy. Jeśli nie potrzebujesz, to najlepiej wyłącz opera:config#FaceGestures, bo czasami może powodować właśnie takie nieoczekiwane działania.

A tak na serio to, mogłeś zarówno wykonać gest myszą jak i mogłeś kliknąć link...

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by pawelewap:

na chwile przesunałem głowe w bok, bo chciałem coś sprawdzić w pokoju, wtedy zaczeła otwierać sie w tej samej karcie strona tego oficjalnego kanału z YT

Originally posted by zielak007:

Widocznie zmodyfikowałeś standardową konfigurację gestów twarzy (...)

lol Nie zmodyfikował. Widocznie musiał odwrócić głowę w prawo, bo w lewo domyślną akcją jest "Wstecz", a w prawo "Dalej | Przewiń dalej" i właśnie to Przewiń dalej (fast forward) mu się wykonało lollollol.

stivo85 napisał(a):

Wystarczyło wcisnąć Spację lub właśnie dwa przyciski myszy na raz.