Problem z otwieraniem strony aukcji Allegro- biały ekran

w dziale Opera
Supek75 napisał(a):

Sprawa wygląda następująco i dotyczy tylko strony samej aukcji, obojętnie jakiej. Strona główna allegro działa, listy produktów tez działają. Po wybraniu aukcji i wejściu bezpośrednio na nią, w pierwszej chwili wszystko normalnie się ładuje, po chwili wsztystko znika i zostaje czysty biały ekran a w pasku adresu tworzy się jakiś długaśny link. Konsola wyrzuca jakies błędy związane z CSS, inne przegladarki nie maja takiego błędu. Na innym komputerze z tą samą przeglądarką wszystko jest OK. Próbowałem włączać i wyłączać antywirusa, skanować nic nie pomaga. Sprawdzałem ustawienia dotyczące blokowania zawartości i ustawienia preferencji witryny...nie ma tam nic innego niż na kompie w ktorym te strony działają. Bardzo proszę o pomoc.

System Windows Vista, przegladarka w wersji 9.6 ( po zaktualizowaniu do 10.50 dzieje się to samo więc wrócilem do starszej wersji)

Saskatchewan napisał(a):

Starszy wątek: Problem ze stronami Allegro http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=811442 (niecałe trzy minuty, ale starszy wink).

the-nature-one napisał(a):

Witam, właśnie mama mi pisze, że ma identyczny problem od wczoraj. Nie wiem czy to ma coś wspolnego z lokalizacją, ale ja tu w UK nie mam takiego problemu (na razie ;p)

a ja jej tam grzebalem przez logmein próbując to naprawić...... co jest grane?

the-nature-one napisał(a):

Originally posted by Nobody1983:

Witam, mi pomogła zmiana Indentyfikacji przeglądarki na IE. Na stronie allegro PPM -->preferancje dla witryny --> Sieć --> Identyfikacja przeglądarki.


Dzięki, później sprawdzę.

Nobody1983 napisał(a):

Witam, mi pomogła zmiana Indentyfikacji przeglądarki na IE. Na stronie allegro PPM --> Preferancje dla witryny --> Sieć --> Identyfikacja przeglądarki.