2 pytania odnośnie opery

w dziale Opera
tsh87 napisał(a):

Mam problem z rezerwacją miejsc w kinie przez operę na stronie:
http://www.heliosnet.pl/21/StronaGlowna/

zdarza sie raz na jakiś czas że jednak miejsce w kinie sie zaznaczy i jest ok, ale czasem odswiezam, włączam ponownie i nie moge zaznaczyc zadnego miejsca, poprostu opera nie reaguje, musze wiec korzystac z innej przegladarki :/ mam najnowszą opere aktualizowaną od którejś wersji z 9 na początku.

a drugie pytanie odnosi sie do linków.
mianowicie, dostając link na gg przykładowo, mając wyłączoną opere, klikam w niego i opera owszem włącza się ale z pustą kartą, a nie z linkiem który kliknąłem. Jak ustawić zeby nie klikac w link dwukrotnie? Przy właczonej operze dodam ze włacza sie normalnie. Tylko nie moze z tym linkiem wystartowac. Mam nadzieje ze nie pogmatwałem :P
z góry dzięki za odpowiedzi ;)

daroc napisał(a):

Rezerwacja długo nie chciała zaskoczyć. W końcu zaczęło działać, ale trzeba klikać w środek miejsca, tj. na cyferkach. Po pojawieniu się listy z wyborem biletów trzeba koniecznie coś wybrać, nie da się schować tej listy wybierając inne miejsce (ale wybrany bilet można odkliknąć).
Jak zaczęło działać, to już przestać nie chce i nie wiem jak sprawdzić czemu nie działało - może po prostu źle klikałem wcześniej?

Łukash napisał(a):

U mnie zadziałała tak:
Przytrzymujemy lewy myszki i naciskamy prawy ,wyskoczy okienko z prośba o wybranie miejsca ,klikamy ok ,następnie znowu klikamy prawym myszki i lewym na miejscu ,no i pojawia się wybór smile Kasujemy wybór przytrzymując prawy i szybko lewy ,albo gest : prawy i -->.
Ale zwichrowana stronka lol

daroc napisał(a):

Drugie podejście i wnioski takie:
Wchodzę na stronę i wybrać miejsca nie mogę.
Wciskam Dalej bez wybierania miejsca. Pojawia się komunikat że muszę wybrać miejsce. Klikam OK i mogę już normalnie klikać miejsca. Potem Dalej, Dalej i pojawia się formularz do podania danych osobowych, którego już nie wypełniałem. Czyli nie działa tylko do momentu pierwszego wybrania Dalej.

lemari napisał(a):

Zrobiłem dwa podejścia, w nocy i teraz → żadnych problemów.
O11.00#1140

ps.
dalej nie działa podgląd posta...

tsh87 napisał(a):

to widocznie błąd strony, a co z tym drugim pytaniem?
i ostatnio cos jeszcze mnie zastanawia. Mam w operze pocztę i zawsze przychodziły mi w prawym dolnym rogu powiadomienia o nowej poczcie, teraz nie przychodzą i chcialbym Was zapytać jak to przywrócić?

Medium napisał(a):

Sama GG nie używam, ale na forum wielokrotnie było
Trzeba używać wyszukiwania zaawansowanego.

tsh87 napisał(a):

Originally posted by tsh87:


i ostatnio cos jeszcze mnie zastanawia. Mam w operze pocztę i zawsze przychodziły mi w prawym dolnym rogu powiadomienia o nowej poczcie, teraz nie przychodzą i chcialbym Was zapytać jak to przywrócić?

lemari napisał(a):

O → Ustawienia → preferencje → zaawansowane → powiadomienia , masz ptaszka przy "wyświetlaj powiadomienia o nowych wiadomościach" ?