dlaczego opera jest tylko zabawką?

w dziale Po godzinach
Sentinel napisał(a):

w ramach piątkowego (prawie) ot - jak komuś się nudzi zapraszam, niech rzuci okiem z czym muszę mierzyć się na jednej z grup usenetowych, na których zdarzało mi się chwalić czasem operkę (mniemam, iż z tego właśnie powodu ilość szyderczo-zaczepnych wypowiedzi zwolenników innych firefoxów wzrosła o kilkaset procent). ech... :-)

http://tinyurl.com/58xq4

oczywiście polecam potraktować z przymróżeniem oka. ostatnio nie ma dnia, bym zaglądając na ową grupę nie natknął się na podobny topik/wypowiedź, a że "śmiech to zdrowie..." ;-)

janiszj napisał(a):

Bo wszyscy kochają swoje zabawki? smile))
E, nie przejmuj się, zobacz, jacy oni są uświadomieni (activeX...).
A dlaczego przy otwieraniu Opery nie słychać dźwięku instrumentów? Co to za Opera?
A dlaczego moja przeglądarka nie chce przeglądać zawartości czarnych teczek?... Eeee, do d... taka przeglądarka...
Wiesz, różne są potrzeby. Tylko że należy je realizować odpowiednimi metodami/narzędziami. (Słyszałem o naukowcu, który dla obliczenia pewnych skomplikowanych wzorów używał ZXspectrum. Przed wyjściem do domu odpalał, a rano, po przyjściu do pracy, miał już wynik. Oczywiście, ten sam wynik miał w chwilę na współczesnych komputerach, ale jemu odpoalanie ZX sprawiało frajdę...)

Mayor napisał(a):

wiesz są ludzie i parapety, nie ma sie przejmować że gdzieś ktoś wypisuje bzdury, to jest internet i nawet 6-cio, 7-mio latki ślęczą przed kompami i wypisują bzdury gdzie popadnie

pamiętaj, "Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stroni_e" bigsmile

Gargamel napisał(a):

Originally posted by Mayor
"Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stroni_e"Nigdy!

Bezel napisał(a):

Nie wiem co w tym linku widzicie. 4 posty i to do tego dość w podobnym tonie co na forum problemy z:
- rozwalaniem wątkowania (tak oczekiwane poprawienie tego w v8)
- zmianą kodowania (przycisk Ryszarda)
- no i do tego wiadomy brak obsługi NTLM.

Co w tym widzicie parapetowego? Jakie tu są bzdury?

Mayor napisał(a):

mój komentarz nie ma nic wspólnego z zapodanym przez Sentinela linkiem
co i rusz mozna się natknąć w necie na przeglądarkowe flejmy i debilne wypowiedzi więc trudno żeby się przejmować bo ktoś tam sobie nazwał opere zabawką czy pisał jak w drugim poscie:

Wiem, ze to okrutne ale ten caly M2 jest o dupe rozbic (...)

Bezel napisał(a):

A to już jasne. Potwierdza się fakt, że 70% Polaków nie rozróżnia napisanego faktu od czyjejś opinii, stwierdzenia czysto subiektywnego.

Moose napisał(a):

Originally posted by Mayor
pamiętaj, "Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stroni_e" bigsmileTak_i na przyklad co ma grube zelówki?

M.

kiziuk napisał(a):

Tam gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania.
Opera po prostu nie jest zabawką dla takich graczy lol - to jest poważna przeglądarka yes. Oni niech sobie IE używają bigsmile
Ja też nie używam M2 bo mi się nie podoba ta filozofia. Do Usenetu mam inną aplikację, a do poczty jeszcze inną - ale to nie powód, żeby na niej od razu wieszać psy...

Bezel napisał(a):

Dokładnie kiziuk tak jest, tylko trzeba także uwzględnić to, iż każdy ma prawo do własnego zdania. Każdy też może mieć swoją opinie i ją głosić. Inna sprawa jak to ty/my odbieramy. Dla mnie nie będzie to miało znaczenia, że płacze czy się wyżala a dla innych będzie miało. W tym wszystkim ważne by nie było przekłamań faktów a już oceny to wiadomo tak jak pisałeś z 2 Polakami a ty i tak będziesz umiał rozdzielić fakty. To chyba jest najważniejsze.

Jakub81 napisał(a):

Originally posted by Moose
Tak_i na przyklad co ma grube zelówki?

M.Miałem właśnie takie dziwne wrażenie, że na forum łazi ktoś z grubymi zelówkami... whistle

Jurgi napisał(a):

Ależ Opera jest tylko zabawką... Komputer przecież to tylko zabawka... wink Nawet jak ktoś robi obliczenia. To też taka zabawa.

I proszę się nie śmiać z ZX Spectrum. Ja np. na ośmiobitowym Atari umiem (nieco) programować, a na pececie nie. Więc jak muszę coś napisać, to siadam do Atari. wink

Prawie 90% ludzi nie rozumie dziennika w TV, tekstu pisanego pewnie znacznie więcej, więc co tu mówić o odróżnianiu faktu od opinii. wink

MrL napisał(a):

Originally posted by Jurgi
I proszę się nie śmiać z ZX Spectrum.<nostalgicznie_spoglada_na_szafke_ze_starym_dobrym_ZX>

<wzdycha>

Sentinel napisał(a):

...a jakby ktoś miał ochotę zerknąć na dzisiaj powstały wątek (http://tinyurl.com/4v8hv), to grąco polecam. gwoździem programu jest wypowiedź użytkownika firefoxa: "gdy obsluguje opere mam dziwne uczucie jakby byla ona z papieru (...)". ;-)

Lutz napisał(a):

Nie wiem po co te linki, niepotrzebny watek moim zdaniem. Po co hodowac trollizm.

Sentinel napisał(a):

trollizmu przecież nikt nie hoduje. a linki? po to, by przekonać się, iż ciekawe rzeczy n/t opery "zasłyszeć" można nie tylko tematycznych grupach/forach. :-)

Jurgi napisał(a):

Originally posted by Sentinel
"gdy obsluguje opere mam dziwne uczucie jakby byla ona z papieru (...)". ;-)W sumie, przy standardowej skórce... Ale ja bym to uznał za pozytywne, o wiele wygodniejsze jest przecież czytanie z papieru niż z ekranu... Potraktujmy to jako komplement. rolleyes