Nie mogę dodać obrazków (Wydzielony z: Nie działa podgląd postów na forum)

w dziale Po godzinach
the-nature-one napisał(a):

Sorki, ze pisze w tym temacie, ale z jakiegos głupiego powodu na polskim forum nie moge utworzyc nowego topa, bo jest "forbidden", wiec odpisuje na ten topik, podajac link do angielskiego forum http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=814922&t=1290467411&page=1#comment7784972 bo moze ktos da rade pomoc. W tym temacie podałem dwa obrazki. Wszystko okej, ale drugiego obrazka nie moglem umiescic pod zdaniem tez z jakiego powodu. Czemu to forum jest takie nie dorobione?? Po za tym musialem uzyc forefoxa zeby cokolwiek móc tu napisac..

z gory dzieki

Medium napisał(a):

Originally posted by the-nature-one:

Sorki, ze pisze w tym temacie, ale z jakiegos głupiego powodu na polskim forum nie moge utworzyc nowego topa, bo jest "forbidden", wiec odpisuje na ten topik, podajac link do angielskiego forum http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=814922&t=1290467411&page=1#comment7784972 bo moze ktos da rade pomoc.

Nie chce mi się tłumaczyć na angielski, ale sprawdziłam i rzeczywiście kopiowanie i wklejanie powoduje zmianę właściwości przezroczystego PNG, ale już zapisanie go na dysku nie powoduje braków.
Dlaczego, nie wiem. Może ograniczenia idą z systemu operacyjnego, a nie Opery?


Originally posted by the-nature-one:

W tym temacie podałem dwa obrazki. Wszystko okej, ale drugiego obrazka nie moglem umiescic pod zdaniem tez z jakiego powodu. Czemu to forum jest takie nie dorobione?? Po za tym musialem uzyc forefoxa zeby cokolwiek móc tu napisac..

Spójrz na narzędzia edytora wiadomości, są tam trzy ikonki do wstawiania obrazków:
z lewej IMGLEFT, bez określenia pozycji IMG i z prawej IMGRIGHT. Ty dałeś oba z tą środkową opcją.
Spróbuj, jak możesz przeedytować post wg wzoru:

IMGLEFT spacja opis 1. obrazka
IMGLEFT spacja opis 2. obrazka