Logowanie stron www zabezpieczone hasłem

w dziale Opera
Tomserv napisał(a):

Jak uruchomić logowanie chronione hasłem (kluczyk)? W poprzedniej wersji działało, a tera nie. Co zrobić? Proszę o podpowiedź.

zielak007 napisał(a):

Czy chodzi o to, że miałeś ustawione hasło główne, którym chroniłeś zapisane hasła a po zainstalowaniu nowszej wersji Opery do innego folderu i przeniesieniu pliku wand.dat manager haseł nie wprowadza haseł? Jeśli tak, to trzeba jeszcze przenieść plik opcert6.dat. A jeśli nie o to chodzi, to też poprosimy o kilka podpowiedzi. Sprecyzuj na czym polega to niedziałanie.

Tomserv napisał(a):

Na pasku zadań są kursor w lewo; kursor w prawo, następnie kluczyk, gdzie system zapamiętał wpisane hasło. Mam strony zabezpieczone różnymi hasłami, które miałem zapisane. Po zainstalowaniu nowej Opery, nie mam możliwości by system zapamiętał hasło. Muszę każdorazowo gdy wygaśnie strona, wpisywać ponownie hasła by otworzyć stronę.
Będę wdzięczny za pomoc.

Saskatchewan napisał(a):

Czy w Menu O > Ustawienia > Preferencje > Formularze > Menedżer haseł są zapisane adresy witryn i loginy? Czy przycisk kluczyka jest aktywny na tych stronach, czy nie? Czy wciśnięcie kluczyka powoduje np. wpisanie loginu, a niewpisanie hasła?

Originally posted by Tomserv:

Po zainstalowaniu nowej Opery,

Rozumiem, że była to zwykła aktualizacja/instalacja bez odinstalowywania poprzedniej wersji, itp. (?).

Tomserv napisał(a):

OK. Dziękuję, juz sobie poradziłem. Poczytałem i znalazłem.
Pozdrawiam Wszystkich