Opera mi zniknęła

w dziale Opera
ashleigh999 napisał(a):

Nie wiem co się stało. Miałam ją ustawioną jako domyślną przeglądarkę, nie odinstalowywałam nic kompletnie. Gdzie się podziała moja Opera? :/ To nie jest żart i nie jestem blondynką. Musiałam coś zrobić. Pamiętam coś takiego: Klikam ikonę Opery -> zamiast Internetu, otwiera mi się okienko jakiejś instalacji, jeżeli dobrze pamiętam, chciała mi się zainstalować aktualizacja, nie wiem skąd bo nie mam ustawionych automatycznych -> więc kliknęłam 'Anuluj'. Kiedy ponownie uruchomiłam laptop, patrzę a tu nie ma ikony Opery (?!). Szukam na twardym dysku - nie ma NIC, pusty folder Opery. Co jest?!?!? Co ja zrobiłam i jak mam odzyskać przeglądarkę?! Nie chcę instalować nowej, miałam pewne linki w Ulubionych, w historii, chcę je odzyskać :[[[ Czy ktoś byłby uprzejmy mi pomóc?

woj-tek napisał(a):

Hmm... zalogowałaś się na konto użytkownika (nie-administratora) i opera dokonała próby automatycznej aktualizacji (nawet jak takiej nie miałaś i wybrałaś anuluj) - poprawnie się odinstalowała ale że konto ma ograniczone prawa się już poprawnie nie zainstalowała... Kilka razy się już z podobnym 'zniknięciem' opery spotkałem - wybitnie debilny błąd.

Ponowna instalacja powinna rozwiązać problem.

ashleigh999 napisał(a):

Dziękuję. Rzeczywiście, nie obeszło się bez ponownej instalacji, ale już przynajmniej wszystko działa.

daroc napisał(a):

To bez uprawnień nie można zainstalować przeglądarki, ale usunąć już można? faint

woj-tek napisał(a):

Originally posted by daroc:

To bez uprawnień nie można zainstalować przeglądarki, ale usunąć już można? faintNie mam zielonego pojęcia jak oni to zrobili, ale najwyraźniej tak... objawia się to też niezłym bajzlem w procesach dodatkowo O_x