nokia e72 i opera mobile 10.1 -zakladki

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
kgrz napisał(a):

jak w temacie, jak dodac zakladki badz zaimportowac ten ktore mam na operze w komputerze? tylko jak krowie na rowie prosze kobiecie wytlumaczyc

volumepl napisał(a):

1. W komputerze jak uruchomisz Operę masz w lewym dolnym rogu znaczek synchronizacji. Klikasz go i wybierasz "Włącz synchronizację". Następnie wypełniasz pola do logowania. Logujesz się tak samo jak na to forum i klikasz "OK". Czekasz, aż Opera Link zsynchronizuje zakładki. Następnie wybierasz folder "Opera Mini" i przenosisz tam zakładki. Czekasz, aż ponownie wszystko się zsynchronizuje.
2. Uruchamiasz Operę Mobile, przechodzisz do narzędzi (śrubokręt) i następnie do ustawień (koło zębate). Wybierasz opcję "Opera Link", następnie "OK", wybierasz "Mam konto" i logujesz się tak samo jak na komputerze. Czekasz na synchronizację. Może być konieczne wpisanie w Operze Mobile nazwy użytkownika z dużej litery.
3. Cieszysz się zsynchronizowanymi danymi.

kgrz napisał(a):

oj ciesze sie ciesze! dziala!! dzieki bardzo!!!!!!! smilesmilesmilesmile
a jak zapisac przegladana strone w ulubionych? przejzalam menu i nic nie moglam znalezc. i jeszcze jak mozna usunac zapamietana strone w okienkach na stronie szybkiego wybierania w opera mobile?

volumepl napisał(a):

To znaczy, chodzi o zapisanie strony czy dodanie zakładki? Bo jeśli o to pierwsze, to wchodzisz na żądaną stronę, wybierasz z narzędzi (rozwijasz z menu) opcję "Zapisane strony" i naciskasz na znaczek "+", a następnie potwierdzasz zapisanie strony. Zalecam najpierw wybór folderu zapisanych stron, aby nie mieć niespodzianki i przypadkiem nie usunąć czegoś ważnego. Można to ustawić w ustawieniach zaawansowanych. Podobnie robi się z zakładkami, jednak tu nie trzeba wybierać folderu zakładek. Co do usuwania zakładek ze speed diala - na forum ten problem był poruszany za często, jednak napiszę, że aby usunąć link należy nacisnąć i przytrzymać środkowy przycisk (joystick, soft key) lub dotknąć i przytrzymać miejsce, gdzie jest ta zakładka, a z rozwiniętego menu wybrać "Usuń".